افزایش مرخصی زایمان و ساعت شیردهی زنان باردار

۲۳ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

1064454.jpg

رییس سازمان تامین اجتماعی گفت: مرخصی زایمان و ساعت شیردهی زنان باردار در بازنگری قانون تامین اجتماعی افزایش می‌یابد.

سعید مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ارائه تسهیلات lبه فرزند چهارم و فرزندان بعدی در دستور کار تامین اجتماعی قرار دارد و در حال حاضر در هیات مدیره تامین اجتماعی در حال بررسی است و lبه سریعی نهایی می‌شود.

وی افزود: ارائه تسهیلات lبه فرزند چهارم lبه بعد و افزایش مرخصی زایمان و ساعت شیردهی زنان باردار در جهتی سیاست‌های تشویقی افزایش جمعیت است.

دفترچه‌های درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول همسان‌سازی نمی‌شوند

رییس سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه دفترچه‌های بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول همسان سازی دفترچه‌ها نمی‌شوند، تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی طبق قانون از ادغام در سازمان بیمه سلامت مستثنی است، اما این lبه این معنا نیست که همکاری با سازمان بیمه سلامت نداشته باشیم.

مرتضوی در ادامه از انعقاد تفاهم نامه‌هایی میان سازمان بیمه سلامت و سازمان تامین اجتماعی برای همکاری خبر داد و گفت: این تفاهم نامه‌ها lبه سریعی نهایی و اعلام می‌شود.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. محبوب گفت:

    خیلی خوب می شدکه در شرکتهایی که نفرات آن به ۱۰۰میرسد مهدکودک اجباری برای کارفرماهااعلام میشد تامادران به فرزندان نزدیک تر میشدند وحتی مجبورنبودن از بیمه بیکاری هم استفاده کنند ممنون از افزایش مدت مرخصی اماقوانین نیزاصلاح شود بهترمی شود من حالابرای اینک ممکن است به من تعلق نگیرد می خواهم از بیمه بیکاری استفاده کنم تا فرزند دومم هم بزرکتر شود وبعد به سرکاری دیگربرگردم

  2. سمیه گفت:

    به نطر من ساعت کاری مادر شاغل مهمتر از مدت زمان مرخصی می باشد خواهشمند است در خصوص ساعات شیر دهی هم تغیراتی ایجاد شود مثلا از ۸ ساعت کار ۲ ساعت حق شیر داده شود

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ