افزایش ۲۰ درصدی تعرفه‌های درمانی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از اول تیرماه سال جاری اجرای تعرفه های جدید درمانی برای تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی لازم الاجرا خواهد بود.

مهر: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش ۲۰ درصدی تعرفه های خدمات درمانی در سال ۹۱ با توافق وزرای تعاون، کار و رفاه و بهداشت خبر داد و گفت: این مصوبه از اول تیرماه سالجاری لازم‌الاجرا است.

عبدالله عمادی از جزئیات توافق جدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیر بهداشت در مورد افزاش تعرفه های درمانی سال ۹۱ خبر داد و گفت: با بررسی پیشنهادات مختلف، توافق نهایی در این زمینه حاصل شد.
 
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از اول تیرماه سال جاری اجرای تعرفه های جدید درمانی برای تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی لازم الاجرا خواهد بود.
 
عمادی خاطر نشان کرد: با توجه به بررسی پیشنهادات ۱۵ تا ۳۰ درصدی افزایش تعرفه های خدمات درمانی در سال جاری و همچنین تاخیر در ابلاغ قانون بودجه سال جاری، این مباحث کمی به طول انجامید.
 
وی ادامه داد: در هر صورت جلسات هماهنگی بین دو وزارتخانه به اتمام رسید و در مورد افزایش ۲۰ درصدی خدمات پزشکی در سال جاری به توافق رسیدیم.
 
این مقام مسئول در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه برای تعیین میزان افزایش تعرفه های درمانی در سال جاری برخی آیتم‌ها مانند تورم، وضعیت حقوق کارگران و کارمندان را مورد بررسی قرار دادیم، تاکید کرد: در سال گذشته میزان افزایش تعرفه های خدمات پزشکی به میزان ۹ درصد بود.
 
عمادی این مطلب را هم افزود که به زودی در قالب جداول جدید، توافق دو وزارتخانه در هیئت دولت نیز به تصویب خواهد رسید و احتمالا در هفته آینده ابلاغ می شود.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ