اقدام قابل تقدیر دو ستاره سینما/ حمید فرخ‌نژاد و حامد بهداد با حضور در پایگاه انتقال خون با زلزله‌زدگان همدردی کردند +عکس

اقدام قابل تقدیر دو ستاره سینما/ حمید فرخ‌نژاد و حامد بهداد با حضور در پایگاه انتقال خون با زلزله‌زدگان همدردی کردند +عکساقدام قابل تقدیر دو ستاره سینما/ حمید فرخ‌نژاد و حامد بهداد با حضور در پایگاه انتقال خون با زلزله‌زدگان همدردی کردند +عکس
تاریخ درج : ۲۵ مرداد
سرفصل : در حاشیه سینما   |   منبع خبر : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : حمید فرخ‌نژاد و حامد بهداد با حضور در پایگاه انتقال خون استان تهران، خون خود را به آسیب‌دیدگان زلزله استان آذربایجان شرقی اهداء کردند.

حمید فرخ‌نژاد و حامد بهداد با حضور در پایگاه انتقال خون استان تهران، خون خود را به آسیب‌دیدگان زلزله استان آذربایجان شرقی اهداء کردند.

به گزارش ایسنا، حمید فرخ‌نژاد درباره علت اهدای خون به آسیب‌دیدگان زلزله گفت: می‌خواهم هم‌وطن‌های آذری بدانند ما نگرانشان هستیم و برای ما عزیز هستند و درد آن‌ها هم درد ماست.


وی افزود: متاسفانه شنیده‌ها نشان می‌دهد کمک رسانی‌ها به موقع نبوده و به عنوان یک هم وطن از مردم ایران خواهش می‌کنم این مسئولیت را بر عهده بگیرند.


این بازیگر با اظهار تاسف از چنین اتفاقاتی، گفت: این جای تاسف زیادی دارد که در اتفاقات ناگواری مانند زلزله و یا سقوط هواپیما شاهد تلفات زیادی هستیم.


حامد بهداد هم گفت: هر کاری که از دستم برآید برای زلزله‌زده‌ها انجام می‌دهم و متاسفانه از این غصه می‌خورم که برای بازی در فیلم «فرزند چهارم» راهی آفریقا هستم و دوست داشتم همین طور که با حمید به اینجا آمدم با چهار پنج دوست قدیمی هنرمندم به شهرهای مختلف می‌رفتیم و برای مناطق زلزله‌زده و آسیب‌دیدگان کمک‌های مالی و جنسی جمع می‌کردیم.


 

نظرات خوانندگان


سینما نگار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *