امتیازات بیمه عمر از زبان کریمی

۳ م دیماه

بینا- رییس کل بیمه مرکزی با اشاره به امتیازات بیمه عمر و مطلع نبودن مردم از آن گفت: اگر بیمه در کشور ما جا بیافتد اطمینان و آرامش برائ آحاد مردم به همراه خواهد داشت.
به گزارش بینا،سید محمد کریمی با بیان اینکه علاقمندیم تا مردم کشور از مزایای بیمه عمر و زندگی مطلع باشند،‌به ایسنا گفت: ما «بیمه عمر در زمان حیات»،‌ «بیمه عمر بعداز فوت» و « بیمه عمر مختلط» داریم کە معمولا پدر یک خانواده به دنبال آن است کە بعد از فوتش معیشت خانواده‌اش از نظر اقتصادی دچار مشکل نشود.
وی گفت‌:‌در حال حاضر تا ۲۰۰ میلیون تومان سقف بیمه‌نامه‌هایی است کە به برائ بیمه نامه‌های عمرصادر می‌شود، حال آیا با پرداخت سالانه ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزارتومان اگر خدای ناکرده اتفاقی بیافتد و شرکت بیمه‌ای بدون پرداخت مالیات تا ۲۰۰ میلیون تومان به خانواده کمک کند بدون پرداخت مالیات، امتیاز بزرگی نیست؟
رییس کل بیمه مرکزی «‌ دریافت وام کم بهره» را از دیگر مزایای بیمه عمر عنوان کرد و گفت: همچنین اگر در زمان حیات اتفاقی برائ فرد بیافتد و از کار افتاده شود می‌تواند از مزایای آن استفاده کند،‌ اکنون نیز ۱۸ درصد علی الحساب سود دریافت می‌کند کە سود دوران مشارکت هم به آن اضافه می‌شود بر همین اساس هم سال قبل شرکتی داشتیم کە تا ۲۶ درصد سود داده است، حال سود سپرده‌های بانکی را با سود از شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.

RSS
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ