امحاء روزانه پنج تن زباله بیمارستانی در بیمارستان میلاد تهران

۳۰م دیماه ،
ممتاز نیوز : مدیرعامل بیمارستان میلاد اعلام کرد: روزانه پنج تن زباله بیمارستانی در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد تهران امحاء می گردد.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از مهر ؛ محمودرضا فیاض روز شنبه در مراسم افتتاحیه طرح ملی معاینه فنی موتورخانه ها در بیمارستان میلاد افزود: از این میزان زباله بیمارستانی ۲/۱ تن زباله های بیمارستانی عفونی است.

وی با بیان اینکه این زباله های بیمارستانی با روش هیدورکلاو (بدون خطر) دفع می گردد، اظهار داشت: امحاء زباله با روش های استاندارد و تعریف شده در این بیمارستان انجام می گردد.

این مقام مسوول با اشاره به یک هزار متر مکعب فاضلاب تصفیه شده در این بیمارستان اظهار داشت: همه این فاضلاب به طور کامل نمونه برداری شده و در این نمونه برداری ها از بوی بدی کە برائ بعضی سبب ابهام شده بود، رفع مساله شد.

فیاض همچنین از وجود ۲۵ هزار متر فضای سبز در این بیمارستان خبر داد و خاطرنشان کرد: همه موتورخانه ها و تصفیه خانه های بیمارستان میلاد تهران با استاندارد و کیفیت تعیین شده و همچنین مدیریت هوشمند مشغول به کار می باشند.

براساس این گزارش مراسم افتتاحیه طرح ملی معاینه فنی موتورخانه ها در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان میلاد کە در آخرین روز از هفته هوای پاک (۲۴ تا ۳۰ دی ماه) برگزار شد، معاون رئیس جمهوری، رییس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور و رییس سازمان استاندارد حضور داشتند.

بیمارستان میلاد اولین بیمارستان استاندارد کشور در مصرف انرژی و کنترل آلایندگی در کشور شناخته شده است.

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ