امید امارات با تساوی مقابل ایران زنده ماند

به گزارش تفسیری ممتازنیوز lبه نقل از ورزش ۳ در تاریخ سهشنبه ۱۶آبان۹۱،

 سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا lبه گزارش تفسیری تساوی یک بر یک تیم فوتبال زیر ۱۹ سال ایران مقابل امارات در شب قبل پرداخت و نوشت: امیدهای امارات میزبان برای رسیدن lبه مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی فوتبال زیر ۱۹ سال آسیا شب قبل با گلی که یوسف سعید در فاصله ۷ دقیقه مانده lبه پایان بازی lبه ثمر رساند تا مقابل ایران lبه تساوی یک بر یک دست یابند، زنده ماند.

گل دقیقه ۷۰ علیرضا جهان بخش ایران را در راه رسیدن دومین پیروزی متوالی قرار داد تا این تیم lبه مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کند، اما سعید در دقیقه ۸۳ با یک ضربه سر گل تساوی را lبه ثمر رساند تا این باور را در ورزشگاه امارات بر هم بزند.

دومین تساوی یک بر یک امارات پس از اولین تساوی مقابل کویت آنها را با ۲ امتیاز در مکان سوم گروه A قرار داد، ژاپن با ۳ امتیاز پس از ایران ۴ امتیازی در مکان دوم قرار دارد و امارات برای صعود lبه جمع ۸ تیم برتر باید چهارشنبه مقابل ژاپن lبه برتری برسد.

ایران با ضربه سر سردار آزمون که با اختلاف کم از بالای دروازه lبه بیرون رفت، از همان ابتدا نشان داد که برای پیروزی lبه میدان رفته است.

اولین فرصت امارات در دقیقه ۲۳ توسط یوسف lبه دست آمد که نتوانست از آن استفاده کند. فرج جمعه نیز یک موقعیت طلایی را بر باد داد و محمد ناصری، دروازه‌بان ایران مانع از گلزن وی شد.

تیم میزبان در نیمه دوم انگیزه بیشتری برای پیروزی از خود نشان داد، اما باز هم نتوانستند از سد دفاع ۳ نفره ایران عبور نمایند و هنگامی که در دقیقه ۶۲ مالک یک موقعیت طلایی شدند، دفاع ایران با شجاعت سعید رشید را متوقف کرد.

۸ دقیقه بعد ایران توسط بخشی lبه گل رسید و در حالی که lبه نظر می‌رسید امارات وداع زودهنگامی با مسابقات داشته باشد، سعید گل تساوی را برای میزبان lبه ثمر رساند تا امیدهای میزبان lبه صعود زنده بماند.

 


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *