انتصاب روسای مرکز فضای مجازی و صندوق توسعه ملی

انتصاب روسای مرکز فضای مجازی و صندوق توسعه ملی

جام جم آنلاین: رییس جمهور در احکامی جداگانه آقایان دکتر محمدرضا فرزین را به سمت “رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی” و دکتر مهدی اخوان بهابادی را به سمت “دبیر شورایعالی و رییس مرکز فضای مجازی کشور” منصوب کرد.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد در احکامی جداگانه ضمن تشکر از زحمات دکتر رحیم قربانی رییس و عضو سابق هیات عامل صندوق ملی دکتر محمدرضا فرزین را به عنوان “رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی” و دکتر مهدی اخوان بهابادی را به عنوان “دبیر شورایعالی و رییس مرکز فضای مجازی کشور” منصوب کرد.

احکام رییس جمهور به شرح زیر می باشند:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر مهدی اخوان بهابادی

سلام علیکم

به استناد ماده ۲ آیین‌نامه داخلی شورایعالی فضای مجازی کشور و با عنایت به رأی اکثریت مطلق اعضاء آن شورا در جلسه مورخه ۶ خرداد جنابعالی را به عنوان «دبیر شورایعالی و رییس مرکز فضای مجازی کشور» منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با استفاده از توان علمی و فناوری کشور و امکانات مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی و ظرفیت موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات و با ایجاد مرکز فضای مجازی نسبت به انجام مأموریت‌های محوله اقدام نمایید. لازم است پیشنهاد اساسنامه مرکز را در اولویت قرار دهید.

از خداوند منان توفیق هر چه بیشتر شما را در انجام این امر خطیر تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسألت دارم.

محمود احمدی‌نژاد


بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمدرضا فرزین

سلام علیکم

به استناد ماده هشتاد و چهارم قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه و با عنایت به مصوبه مورخ ۴ خرداد هیات امنای صندوق توسعه ملی، جنابعالی را به عنوان «رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی» منصوب می‌نمایم.

از خداوند منان توفیق هر چه بیشتر شما را در انجام وظایف تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) مسألت دارم.

محمود احمدی‌نژاد


بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر رحیم قربانی

سلام علیکم

بدینوسیله از زحمات جنابعالی در دوران تصدی مسئولیت «رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی» تشکر و قدردانی می‌نمایم.

امیدوارم این زحمات در پیشگاه خداوند متعال مأجور بوده و جنابعالی نیز در تمام مراحل زندگی در خدمت به مردم عزیز و میهن اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمود احمدی‌نژاد


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ