انتقاد از برخی نمایندگان سابق جهت زیر سوال بردن قراداد با چین

یک نماینده سابق مجلس گفت: از کارهای دشمن این است که ما را به درگیری‌های سیاسی و جناحی کشانده و انرژی زیادی را از هر جناحی که سر کار است می‌گیرد تا پاسخ جناحی که سر کار نیست را بدهد.

محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با ایسنا،با بیان اینکه دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب به دلیل اینکه منحصر به فردترین نوع حکومت را داشتیم بیشترین فشار را بر ما وارد آورد، اظهار کرد: تلاش دشمن این بود که حاکمیت جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد و از ترور و جنگ و تحریم و تبلیغ استفاده کرد تا بگوید جمهوری اسلامی نتوانسته به مردم خدمت کند و این سیستم توانایی اداره جامعه را ندارد.

وی افزود: این در حالی است که ما در همه زمینه‌ها از دانشگاه ها گرفته تا سیستم بهداشت و درمان و خدمات گازرسانی، پیشرفت‌های زیادی کرده‌ایم که قابل مقایسه با پیش از انقلاب نیست.

این نماینده سابق مجلس یادآور شد: از نظر پیشرفت‌های نظامی باید گفت که روزی ۴۰ هزار مستشار آمریکایی در ایران بودند، اما حالا مستشاران هستند که به کشورهای دیگر می‌روند.

جمالی تاکید کرد: دشمن گاهی می‌آید و با فسادهایی که در همه دنیا هست و در ایران هم پیدا می‌شود که البته باید با آن مبارزه کرد، علیه جمهوری اسلامی تبلیغ می‌کند و بر روی آن مانور می‌دهد.

این نماینده سابق مجلس ادامه داد: یکی دیگر از کارهای دشمن این است که ما را به درگیری‌های سیاسی و جناحی کشانده است و انرژی زیادی را از هر جناحی که سر کار است می‌گیرد تا پاسخ جناحی که سر کار نیست را بدهد.

وی با بیان اینکه ما نیز در تبیین دستاوردهای انقلاب کم‌کاری کرده‌ایم، اظهار کرد: گاهی می‌بینیم کسانی که سابقا نماینده مجلس بودند چه سخنانی بر زبان می‌آورند. از نمونه‌های این موضوع، ماجرای قرارداد با چین است که در کلام برخی از همین نمایندگان سابق زیرسوال رفت.

جمالی در پایان اظهار کرد: برخی از ما در زمین دشمن بازی می‌کنیم و دستاوردهای دولت‌ها را چون از جناح ما نیستند زیرسوال می‌بریم در حالی که این کار در نهایت نظام را زیرسوال می‌برد، پس دستاوردهای دولت‌های جناح دیگر را به رسمیت بشناسیم تا آنان هم دستاوردهای دولت جناح مقابل خود را به رسمیت بشناسند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ