انتقاد سردار جزایری از رویکردها و سیاست های دوگانه آمریکا در قبال القاعده

شهریور ۱۳۹۹

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با انتقاد از سیاست‌های دوگانه غرب در برخورد با تروریسم گفت: آمریکا از یک طرف القاعده را به سلاح مجهز می‌کند و از طرف دیگر اعضای آن را به قتلگاه می‌فرستد.

به گزارش حوزه دفاعی_ امنیتی باشگاه خبرنگاران به نقل از سژاه نیوز “سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری” معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رویکردها و سیاست‌های متناقض آمریکایی‌ها در برخورد با تروریسم و پیچیدگی‌های رفتاری آنان با گروه‌های تروریستی مانند القاعده اظهار داشت: آمریکا از یک طرف القاعده را به سلاح مجهز می‌کند و از طرف دیگر اعضای آن را به قتلگاه می‌فرستد.
 
وی افزود: این سیاست دوگانه، دیر یا زود برملا خواهد شد و نشانه‌روی سلاح‌های در اختیار القاعده و سایر گروهک‌های تروریستی، آمریکایی‌ها را هدف قرار خواهد داد.
 
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه” با وجود شواهد قابل تحمل هم پیش‌بینی می‌شد که گروهک‌های تروریستی دست‌ساز َآَمریکا و بعضی کشورهای اروپایی سرانجام گریبان صادرکنندگان تروریسم را خواهد گرفت” تصریح کرد: بدون تردید سرریز تروریسم منطقه و به خصوص سوریه برای آمریکا و سایر پرورش‌دهندگان منطقه‌ای و غیرمنطقه‌ای آن مشکلات عدیده‌ای را به بار خواهد آورد.
 
سردار جزایری اظهار داشت: پارادوکس تازه راهبرد تروریسم آمریکا، یعنی تضعیف گروه‌های تروریستی خود ساخته، مسئله تازهی است که سطوحی از این سناریوی پیچیده برای تروریست‌ها آشکار شده و این امر سبب حساسیت آنها و طراحی اقدامات مقابله‌ای شده است.
 
رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در بیان آینده این ماجرا خاطرنشان کرد: دورنمای بازی کثیف آمریکا و صهیونیست‌ها، بازی تروریست‌ها با پدرخوانده‌های خود خواهد بود.
 
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ