انصاری فرد بعد از قرارداد دوساله با پرسپولیس/ خداراشکر بالاخره پرسپولیسی شدم/ اصلا هم به خاطر پول نیامدم!

کریک انصاری فرد با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست. مهاجم تیم ملی که شاه ماهی نقل و انتقالات لقب گرفته بود سرانجام با محمد رویانیان به توافق رسید و راهی این تیم شد.

او در این باره گفت:«خدا را شکر می‌کنم قسمت من این شد که پس از چند سال بالاخره قرمزپوش شوم. پرسپولیس تیم بزرگی است که هر بازیکنی دوست دارد عضو این تیم شود .در شب عید مبعث قرمزپوش شدم و امیدوارم در این عید و امضای قرارداد با پرسپولیس روزهای خوبی را برای این تیم به ارمغان بیاورم و به تک تک هواداران پرسپولیس قول می‌دهم که برای این تیم کم نمی‌گذارم.در چند سال گذشته بارها در آستانه پرسپولیسی شدن بودم اما بنا بر دلایلی این اتفاق نیافتاد. حالا می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را برای این تیم خوب در دو جام انجام بدهم.»

او در پاسخ سؤالی که آیا به خاطر پول به پرسپولیس پیوست، گفت: «خیر، هرگز اینطور نیست. به شما گفتم چند سالی بود که در آستانه پرسپولیسی شدن بودم و قرارداد من با پرسپولیس ربطی به پول ندارد. برخورد خوب رویانیان و بازی کردن در تیم بزرگ پرسپولیس دلیل اصلی من بود. خدا را شکر می‌کنم آنقدر به من عزت داده که در چند سال گذشته آنقدر خوب بوده‌ام که تیم‌های زیادی به دنبال من بوده‌اند. من اهل بازارگرمی نیستم و همیشه سعی می‌کنم در موقعی مناسب بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی‌ام بگیرم.قرارداد من دو ساله است و در زمین فوتبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارم، مطمئن باشید تلاشم را بیشتر می‌کنم تا با کمک همه بازیکنان پرسپولیس این تیم را در دو جام موفق کنیم.»

انصاری فر در جواب سؤالی که چرا با استقلالی‌ها صحبت کردی و سپس پرسپولیسی شدی، گفت:« من پیشنهادهای زیادی داشتم اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که قرمزپوش شوم. همانطور که گفتم خدا آنقدر به من عزت داده تا مورد توجه تیم‌های زیادی باشم اما در این شرایط سعی کردم بهترین تصمیم را بگیرم که پرسپولیسی شدم.»

انصاری فرد در پایان ضمن تشکر از محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز گفت:« رویانیان تلاش زیادی کرد تا من به پرسپولیس بیایم. به نگاه او علاقه زیادی دارم و امیدوارم جواب محبت‌های او را بدهم. بازی‌های خوب، گلزنی و بدست آوردن دل مسئولان باشگاه و مخصوصا هواداران خونگرم این تیم برای من در اولویت است تا انشاءالله بتوانم هم زمان در پرسپولیس و تیم ملی درخشش داشته باشم.»
 

۴۱۴۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ