انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در «غرب استان تهران»‌

54-32.jpg

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف ۷۰ کیلوگرم تریاک طی دو مرحله عملیات پلیسی در ۷۲ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ ناصر اصلانی در نشست مطبوعاتی خود به تشریح برنامه‌های اجرایی هفته نیروی انتظامی و کشفیات ۳ روز گذشته پلیس این استان پرداخت.

سرهنگ اصلانی با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، هفته ناجا ، دهه کرامت و میلاد حضرت امام رضا (ع) از تعامل و همکاری خوب رسانه‌های خبری و صدا و سیما با پلیس در شش ماه گذشته قدردانی کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس، دلاور مردان ایران اسلامی از مرزها و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کرده و ایستادگی و مقاومت این عزیزان می‌بایست در بین عموم مردم اطلاع رسانی شود.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در جمع خبرنگاران و اصحاب جرائد با اشاره به برنامه‌های مهم هفته نیروی انتظامی در این استان عنوان کرد: در این هفته در مجموع ۱۶۲ برنامه و مراسم توسط پلیس استان با مشارکت کلیه کارکنان انتظامی، پلیسهای تخصصی، معاونت سنادی و سایر یگانهای انتظامی به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

سرهنگ اصلانی با اشاره به کشفیات پلیس این استان در ۲ روز گذشته تصریح کرد: در مدت زمان گذشته در مجموع با تلاش کارکنان انتظامی این استان، ۲ باند تهیه و توزیع مواد مخدر که بصورت خانوادگی زن و شوهر و فرزند در پوشش مسافرت‌های خانوادگی قصد داشتند دو محموله مواد مخدر را از شهر شیراز به شهرستان شهریار منتقل کرده و سپس در بین خرده فروشان مواد مخدر توزیع نمایند توسط پلیس این استان مورد شناسایی قرار گرفته و قبل از رسیدن به هدف شومشان ۹۰ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر، ۷۰ کیلوگرم تریاک کشف و ۴ دستگاه خودرو در این راستا توقیف شد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استابن تهران در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از تلاشهای شبانه روزی کارکنان انتظامی در برقراری نظم و امنیت و تامین امنیت اجلاس جنبش عدم تعهد تصریح کرد: در این ایام با برگزاری طرح ایست و بازرسی در ۱۰ نقطه بصورت ثابت و ۷۰ نقطه بصورت متغیر توسط کارکنان، به یاری خداومند امنیت خوبی در فرودگاه پیام و مسیر تردد سران اجلاس از فرودگان امام خمینی (ره) رباط کریم برقرار شد و این در حالی بود که غرب استان تهران به عنوان کمربند امنیتی پایتخت مطرح بود.

سرهنگ اصلانی در پایان با اشاره به آغاز بازگشایی مدارس گفت: پلیس این استان با شناسایی مدارس، تجزیه و تحلیل وضعیت امنیت مدارس و مسیر تردد دانش آموزان، برابر تقسیم بندی صورت گرفته در سه سطح بصورتهای نامحسوس، استقرار پاسهای پیاده و گشت‌های موتوری و خودرویی نسبت به تامین امنیت مدارس و مسیرهای تردد دانش آموزان اقدام کرده است.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ