انهدام باند خانوادگی پراید اسقاط‌کن

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری اعضای باند خانوادگی خبر داد که خودروها را ربوده و با اسقاط آن، قطعاتش را می‌فروختند.

سرهنگ عبدالرضا خیرخواهان در تشریح این خبر با بیان اینکه در خردادماه سالجاری ماموران کلانتری ۴۷ طالقانی در حال گشت‌زنی در حوزه استحفاظی خود، به خودروی وانتی که قطعات اسقاط شده یک دستگاه پراید را با خود حمل می‌کرد مشکوک شدند. گفت: با دستور ایست ماموران، این خودرو متوقف و پس از استعلام از راننده مشخص شد که این راننده خریدار دوره‌گردی است که قطعات را به عنوان ضایعات، از منزلی در جاده ملارد خریداری کرده است.

وی با بیان اینکه با راهنمایی راننده، این منزل شناسایی شد گفت: پس از استعلام از ساکنان محل، ماموران دریافتند که ساکن این خانه ویلایی از حسن شهرت خوبی در محل برخوردار نیست و رفت و آمدهای مشکوک این منزل نیز بسیار فراوان است.

خیرخواهان با بیان اینکه ماموران پس از اطمینان از فعالیت غیرقانونی ساکنان با کسب دستور قضایی وارد منزل شده و خودروی پراید فاقد کاپوت و گلگیر جلو و در حال اسقاط را یافتند، گفت: ماموران پس از استعلام دریافتند این خودروی پراید خردادماه از تهران سرقت شده است.

وی با بیان اینکه قطعات یک دستگاه خودروی سواری پراید مفقود شده در اردیبهشت‌ماه در تهران نیز در این منزل کشف شد گفت: در این زمینه سه مرد و یک زن دستگیر شدند که در بازجویی‌ها پلیسی مشخص شد که اعضای این باند که با یکدیگر ارتباط فامیلی دارند؛ خودروهای پراید را در تهران و کرج سرقت کرده و به پارکینگ منزلشان در ملارد انتقال داده و پس از اسقاط، آنها را به عنوان ضایعات به فروش می‌رساندند.

خیرخواهان با بیان اینکه ماموران در روز بازرسی از این منزل، چهار دستگاه خودروی مسروقه دیگر نیز شناسایی و ضبط کردند، گفت: متهمان به همراه پرونده متشکله در اختیارمراجع قضایی قرار گرفتند.

پایان خبر/

تاریخ ارسال : چهارشنبه ۱۲ تیرماه
ساعت ارسال : ۱۲:۰۵


Machinemag.com News
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ