انهدام باند ۵ نفره سرقت از مسافران استان‌های شمالی

best (16).jpg

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از انهدام باند پنج نفره سرقت لوازم داخلی خودرو و چادرهای مسافرتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رحیم شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی آغاز فصل تابستان و حضور مسافران در شهرستان بندرانزلی و بی‌توجهی بعضی از آنان به توصیه‌های پلیس در خصوص جلوگیری از سرقت، وقوع سرقت داخل خودرو و چادرهای مسافرتی دغدغه پلیس بود تا مسافران با خاطری بد این شهرستان را ترک نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو و چادر مسافران کارآگاهان آگاهی با انجام تحقیقات به فردی سابقه‌دار به نام «پیمان» مظنون شده و این فرد را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند.

شعبانی اظهارکرد: کارآگاهان آگاهی که فردی جز پیمان را سر دسته سارقان نمی‌دانستند با تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی محل اختفای وی و همدستانش را شناسایی کردند و پس از اطمینان از نگهداری اموال مسروقه در مخفی‌گاه وی عملیات خود برای دستگیری متهم را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه پیمان و چهار همدست دیگرش که در سرقت و فروش اموال مسروقه با وی همکاری کرده بودند در مخفی‌گاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: در بازرسی از مخفی‌گاه متهمان نیز سه دستگاه موتورسیکلت، شش دستگاه پخش خودرو، سه عدد کیف زنانه حاوی مدارک شخصی و مدارک خودرو و بالغ بر ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه متهمان پس از انتقال به مقر انتظامی و پذیرش بزه انتسابی با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شدند، افزود: شهرستان بندرانزلی مکانی برای افراد سودجو و مخلان نظم و امنیت شهروندان نیست.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *