انگیزه نفتی ها برای استقلال درد سرساز است

به گزارش ممتازنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،

پیشکسوت استقلال گفت: آبی پوشان به لحاظ نتیجه گیری در شرایط خوبی به سر نمی برند آنها بعد از باخت مقابل تراکتورسازی دچار تزلزل و بحران شدند .

صادق ورمزیار  پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت:  تیم فوتبال نفت تهران بر خلاف استقلالی ها روند صعودی داشتند و جزء بالا نشینان لیگ برتر هستند نفتی ها بازیکنان جوان و دونده ای دارند و در هر سه خط زمین مهره های قوی و کارآمدی بهره مند هستند .

ورمزیار در ادامه اظهار داشت: ابراهیم زاده توانسته بادرایتش هماهنگی و انجام خوبی در بین سه خطوط تیمش ایجاد کند بازیکنان جوان نفت انگیزه بالایی دارند به خاطر همین آنها می توانند برای تیم استقلال دردسرساز شوند.

پیشکسوت استقلال بیان کرد: به خود تیم نبود جانواریو و توزی در تیم استقلال در این بازی تاثیر گذار است و باعث خواهد شد که یک مقدار تیم استقلال  در چالش قرار بگیرد و در روح و روان دیگر بازیکنان تاثیر منفی بگذارد.

وی تصریح کرد: استقلالی ها بعد از تعطیلات لیگ برتر بازی جذاب و دیدنی ارائه ندارند و شادابی لازم را در بین بازیکنان این تیم ندیدیم امیدوارم آبی پوشان با پیروزی مقابل نفت تهران وضعیت بهتری در جدول رده بندی پیدا کنند.

گفتنی است، دیدار دو تیم فوتبال استقلال و نفت تهران؟؟ قرار است روز پنج شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شود./با


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن