اهداف انقلاب مصر با همدلی و اتحاد تمام گروه‌ها در این کشور محقق خواهد شد

۱فروردین ۱۳،

یک کارشناس سیاست خارجی گفت: در اختیار داشتن و به سرانجام رساندن یک کابینه قوی، به اهداف میهن‌پرستانه بدون دخالت خارجی بستگی داشته و این مهم با همدلی و اتحاد تمام گروه‌ها در این کشور محقق خواهد شد.

” ابوتراب علیرضایی ” در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران ضمن اشاره به خروج فوری عوامل وابسته به دیکتاتور سابق مصر از دولت کنونی این کشور گفت: بعضی از چهره‌های دولت دیکتاتوری پیشین مصر همچنان در دولت تازه حضور دارند و این امر نشانگر این مهم بوده که دولت تازه به خوبی از عهده چیدمان درست تیم جدید در کابینه خود برنیامده و موفق نبوده است.

وی ادامه داد: بازتاب یک عمل نسنجیده که همان باقی ماندن رجال سیاسی سابق در کابینه جدید است می‌تواند ضربه‌ جبران‌ناپذیری به دولت کنونی وارد کند و این عمل قطعا در انتخابات آتی تاثیرگذار خواهد بود.

علیرضایی تصریح کرد: در اختیار داشتن و به سرانجام رساندن یک کابینه قوی، به اهداف میهن‌پرستانه بدون دخالت خارجی بستگی داشته و این مهم با همدلی و اتحاد تمام گروه‌ها در این کشور محقق خواهد شد.

این کارشناس سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: اگر دولت کنونی مصر با تدبیر عمل کند و ارتباط تنگاتنگی با ملت این کشور داشته باشد قطعا مشکلات داخلی حل شده و دست مداخله‌گران خارجی از امور داخلی مصر کوتاه خواهد شد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن