اهدای بیمه رایگان برای ۴۵ سال رانندگی بدون تصادف

۱۶اردیبهشت،

اهدای بیمه رایگان برای ۴۵ سال رانندگی بدون تصادف

شرکت سهامی بیمه ایران به بیمه گذاری که بیش از ۴۵ سال رانندگی بدون تصادف داشت بیمه نامه شخص ثالث رایگان اهدا کرد

به گزارش ممتازنیوز به نقل ازاعتبار نیوز،  عبدالکریم غلامی درطول مدت رانندگی با خودرو شخصی اش با هیچ خودرو دیگری تصادف نکرده است. این کارمند بازنشسته دراین خصوص گفت:‌نخستین خودروی خودم را درسال ۱۳۵۰خریداری و ازآن زمان تابه امروز باهیچ خودرو دیگر و یا عابر پیاده ای تصادف نداشته ام، البته دیگران با من تصادف کرده اند اما من تا به حال مقصر اتفاق نبوده ام.
غلامی دقت، ملاحظه وآرامش دررانندگی را دلایل اصلی تصادف نکردنش عنوان کرد و تصریح کرد: توجه به علائم راهنمایی و رانندگی نیزدراین ارتباط بی تاثیرنبوده است ودراین مهم کمک بسیاری به من کرده است. وی درپاسخ به این سوال که به طور معمول چند ساعت درهر شبانه روز رانندگی می کند نیز گفت: درحال حاضر به سبب کهولت سن بیش از ۲ ساعت در روز رانندگی نمی کنم اما در قبل به طورمیانگین نزدیک به ۱۰ ساعت پشت فرمان بودم.
وی دربارهٔ آمار بالای تصادفات رانندگی درکشورازنگاه یک شهروند بدون تصادف نیز گفت:متاسفانه امروزه اکثر رانندگان سرعت بالارا تبحر و مزیت می دانند وبراین اساس رانندگی می کنند از این روتعداد تصادفات در کشور ما بالا رفته است. این راننده که نزدیک به نیم قرن تصادفی نداشته است، اضافه کرد: سبب دیگرتصادفات بالا درکشور، تصور اشتباه بعضی رانندگان از بیمه نامه شخص ثالث است آنان با تصور اینکه اتومبیل شان بیمه نامه دارد و بیمه خسارت احتمالی را پوشش می دهد به خود جرات داده و هرگونه که می خواهند رانندگی می کنند.
به گفته وی این رانندگان علاوه بردرخطرانداختن جان و مال خود،جان و مال دیگران که بس ی ار نیز عزیز است را به خطر می اندازند. به اعتقاد وی رانندگان وسایط نقلیه شخصی و عمومی به صرف اینکه بیمه نامه دارند نباید جان و مال دیگران را به خطر بیاندازند چرا که جبران این صدمات که براثر یک اتفاق بوجود می آید بسیار دشوار است.

دوشنبه ۱۶ اردیبهشت   ۱۶:۴۹

منبع: عصر خودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ