“اهمیت و جایگاه تعامل و برنامه‌های گروهی در آموزش و یادگیری الکترونی” بررسی می‌شود

۴ شنبه ۱۷ آبان ۹۱ به نقل از باشگاه خبر نگاران جوان در پورتال خبری ممتاز نیوز انتشار یافته است،

سخنرانی علمی اهمیت و جایگاه تعامل و برنامه های گروهی در آموزش و یادگیری الکترونیکی در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار شود.

به گزارش تفسیری خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران؛ سومین سخنرانی انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) با همکاری پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با عنوان “اهمیت و جایگاه تعامل و برنامه های گروهی در آموزش  یادگیری الکترونیکی در روز چهار شنبه ۱۷ آبان ۹۱ از ساعت ۱۴ در تالار اجتماعات پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار می گردد.

بنابراین گزارش تفسیری، سرفصل های این سخنرانی شامل مقدمه ای بر آموزش الکترونیکی در ایران و نقاط ضعف و قوت آنها، تعامل و نقش آن دریادگیری الکترونیکی، انواع تعامل در محیط آموزش اکترونیکی و الگویی برای انواع تعامل در یادگیری الکترونیکی است که با سخنرانی سید علی اکبر صفری استاد دانشگاه شیراز برگزار می گردد.

براساس این گزارش تفسیری، علاقمندان به شرکت در این سخنرانی می توانند برگه نام نویسی الکترونیکی را تکمیل و ارسال نمایند همچنین می توانند سخنرانی را از طریق پایگاه وب پژوهشگاه به صورت زنده ملاحظه و پرسشهای خود را طی سخنرانی از طریق رایانامه Scirel@irandoc.ac.ir مطرح نمایند./ح


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *