اوضاع وخیم ۱۱ دانش‌آموز اعزامی به‌ تبریز

۱۶م آذر ،

به گفته عمرانی معلم و خدمات مدرسه در میان اشخاصی کە به ارومیه منتقل شدند، نبودند و احتمالا این اشخاص در میان چهار مصدومی بودند کە به شکل سرپایی مداوا یا در مرکز درمانی پیرانشهر پذیرش شده‌اند.

ممتازنیوز: رییس اورژانس آذربایجان‌غربی از انتقال پنج تن دیگر از دانش‌آموزان دختر اتفاق‌دیده مدرسه روستای «شین‌آباد» به تبریز خبرداد.

دکتر حمیدرضا عمرانی در گفت و گو با ایسنا، در این باره گفت:‌ شش تن از دانش‌آموزان دختر کە حالشان چندان مناسب نبود روز قبل برائ ادامه درمان از ارومیه به تبریز منتقل و پنج تن دیگر نیز امروز برائ ادامه درمان به تبریز اعزام شدند.

رییس اورژانس آذربایجان‌غربی اضافه‌کرد: تاکنون ۱۱ تن از دانش‌آموزان این مدرسه ابتدایی به تبریز منتقل شده و ۱۷ تن دیگر نیز در بیمارستان امام‌خمینی (ره) ارومیه تحت درمان می باشند.

به گفته وی از میان ۱۱ دانش‌آموز اعزامی به تبریز چهار تن از آنان در بخش ICU و مابقی در بخش سوختگی بیمارستان سینای تبریز پذیرش شده‌اند.

رییس اورژانس آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در این اتفاق در مجموع ۳۲ تن مصدوم شده‌اند اظهارکرد: دو تن از اشخاص مصدوم به شکل سرپایی درمان شدند و دو تن دیگر نیز با توجه به این کە نیازی به انتقالشان وجود نداشت در همان مراکز درمانی پیرانشهر پذیرش شدند و ۲۸ تن دیگر نیز به ارومیه آمدند.

به گفته عمرانی معلم و خدمات مدرسه در میان اشخاصی کە به ارومیه منتقل شدند، نبودند و احتمالا این اشخاص در میان چهار مصدومی بودند کە به شکل سرپایی مداوا یا در مرکز درمانی پیرانشهر پذیرش شده‌اند.

آمبولانس حامل یکی از دانش‌آموزان مصدوم واژگون نشده است

وی همچنین در خصوص خبری کە دربارهٔ واژگون شدن آمبولانس حامل یکی از دانش‌آموزان مصدوم در جاده انتشار یافته بود نیز به ایسنا گفت: این آمبولانس کە متعلق به ارتش بود، واژگون نشده و تنها پس از انحراف از مسیر با توجه به برفی‌بودن جاده امکان ادامه مسیر برائش وجود نداشت کە ما بلافاصله آمبولانس دیگری را به منطقه اعزام و مصدوم را با آن آمبولانس به بیمارستان منتقل کردیم.

رییس اورژانس آذربایجان‌غربی با بیان اینکه احتمالا دو یا سه تن از دانش‌آموز مصدوم طی سه روز آینده از بیمارستان مرخص شوند، گفت: با توجه به این کە سبب جراحت این اشخاص سوختگی است، باید تحت درمان قرار بگیرند و در حال حاضر نمی‌توان زمانی برائ ترخیص آنان از بیمارستان اعلام کرد.

عمرانی دربارهٔ بیشترین میزان آسیب وارد شده به اعضای بدن دانش‌آموزان مقطع چهارم ابتدایی دبستان روستای «شین‌آباد» نیز به ایسنا گفت: بیشترین آسیبی کە به این اشخاص وارد شده از ناحیه صورت، لب، حنجره و دهان بود.

وی با بیان اینکه تا به این لحظه گزارشی از فوت دانش‌آموزان اعلام نشده است، خاطرنشان کرد: از میان مصدومان ۱۱ دانش‌آموزی کە به تبریز اعزام شدند دارای وضعیت وخیم‌تری می باشند.


.
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ