خرید های جدید استقلال برای فصل بعد / لیست بازیکنان جدید ۹۸

تیم فوتبال استقلال تهران به دنبال خرید بازیکنان جدید برای فصل بعد است تا عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر سال ۹۹-۹۸ داشته و همچنین بتواند بازیکنان کلیدی فصل قبل خود را برای تمدید قرارداد فصل بعد متقاعد کند.

البته در روزهایی که وینفرد شفر از استقلال شکایت کرده و این باشگاه باید مبلغ قرارداد استراماچونی و دستیاران خارجی اش را نیز فراهم کند استقلالی ها از نظر مالی شرایط خوبی برای جلب رضایت بازیکنان فصل قبل را ندارد.

تاریخ بروزرسانی خبر: امروز 11 مرداد 99 ساعت 07:30

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/b8ba9741b4baa56c09c78242c8b6755a-1.jpg

بازیکنان جدید استقلال

تا امروز 11 مرداد 99 محمد بلبلی (بازیکن وینگر راست فصل پیش سپیدرود رشت) سیاوش یزدانی (مدافع فصل گذشته سپاهان) مسعود ریگی (هافبک پدیده) علی دشتی (مهاجم فصل پیش سایپا) و میلاد باقری خریدهای جدید استقلال برای فصل بعد لیگ برتر هستند.

مسعود ریگی خرید جدید استقلال

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/4c782db23f2a754d11c6821b0b3873b6-1.jpg

مسعود ریگی هافبک دفاعی جنگنده و پُرتلاش ۲۸ ساله پدیده مشهد روز گذشته مذاکرات جدی با باشگاه استقلال داشته و امروز با امضای قرارداد یکی از خریدهای آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات ۹۸-۹۹ لقب گرفت.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/e7c2dd497eaa3ab7101a4c6822cc8dfb-1.jpg

سیاوش یزدانی اولین خرید استقلال

سیاوش یزدانی مدافع میانی فصل گذشته سپاهان، بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل خوب در سپاهان مورد توجه باشگاه استقلال قرار گرفت و اولین خرید جدید استقلال در فصل نقل و انتقالات است.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/ae298909a5ac7ce87db169db435397f9-1.jpg

سیاوش یزدانی که دو روز پیش قرارداد رسمی با آبی‌پوشان امضا کرده اما به دلیل سیاست‌های باشگاه این قرارداد از سوی سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام نشده بود، دقایقی قبل با انتشار تصویر او و پیراهن آبی ها این خبر را اعلام کرد.

قرارداد محمد بلبلی و استقلال لو رفت

محمد بلبلی بازیکن جوان و زیر ۲۳ سال فصل گذشته سپیدرود با عقد قراردادی در فصل آینده پیراهن تیم استقلال را بر تن خواهد کرد.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/fa853cf5421b4de3b167e533c1662602-3.jpg

نکته جالب این که محمد بلبلی که وینگر راست تیم سپیدرود در فصل گذشته بود، در شرایطی به استقلال رفته که باشگاه فولاد ادعا می‌کند با وی قرارداد بسته است البته این بازیکن در فهرست برانکو نیز قرار داشت اما استقلال پیش دستی کرده و وی را به خدمت گرفت.

علی دشتی به استقلال پیوست

علی دشتی بازیکن خط حمله و وینگر سایپا که که فصل گذشته گل زیبایی به استقلال زده بود، به عنوان خرید جدید باشگاه به هواداران معرفی شد.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/451dc36aec71e5044b7ebd88320d61df-1.jpg

بازیکنانی که استقلال به دنبال جذب آنهاست

رضا اسدی

رضا اسدی مدافع فصل گذشتۀ سایپا درخواستی نجومی را به مدیران استقلال برای حضور در این تیم ارائه داده و از طرف دیگر تراکتورسازی نیز با مبلغی بالاتر از مبلغ پیشنهادی آبی‌ها حاضر است اسدی را به خدمت بگیرد.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/4fc44b69617887608cdc587f14509604-5.jpg

آرش رضاوند

آرش رضاوند هافبک فصل گذشته سایپا درخصوص پیوستنش به استقلال گفت: با استقلال مذاکره کرده ام اما هنوز یکسری از مسائل حل نشده است که اگر حل شود با این تیم قرارداد امضا می کنم.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/8489e83ab8d95580f11ad92eced8e6cc-3.jpg

او ادامه داد: بازی در تیم بزرگ استقلال باعث افتخار هر بازیکنی است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

بازیکنان خروجی استقلال

در روزهایی که وینفرد شفر از استقلال شکایت کرده است و این باشگاه باید مبلغ پیش قرارداد استراماچونی و دستیاران خارجی اش را فراهم کند استقلالی ها از نظر مالی شرایط خوبی برای جلب رضایت بازیکنانی که قصد جدایی از استقلال دارند را ندارد.

پژمان منتظری

پژمان منتظری که دوست داشت سال های آخر فوتبالش بازیکن استقلال باشد، سال گذشته نیز یکی از خوب های این تیم بود و انتظار داشت جزو اولین نفراتی باشد که قراردادش تمدید می شود، اما این اتفاق نیفتاد تا او تصمیم به خداحافظی از استقلال بگیرد.

مدیران استقلال اما امیدوار هستند تا با راضی کردن منتظری برای ادامه حضور در استقلال گام بلندی برای تقویت و حفظ تیم خود در لیگ نوزدهم بردارند. اتفاقی که با توجه به وضعیت منتظری موضوع سختی به نظر می رسد.

مهدی رحمتی

در شرایطی که شایعه حضور رحمتی در پدید مشهد در گوشه و کنار محافل ورزشی شنیده می شد، روز گذشته در جلسه میان دروازه بان باتجربه استقلال و مدیران پدیده، توافق بین طرفین قطعی شد و از امروز و با انتشار تصویر عقد قرارداد رسما بازیکن این تیم محسوب می شود.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/f776be5aaa74f6f9dda5096d13b356e2-5.jpg

کاپیتان استقلالی ها بعد از دیدار دربی با وجود عملکرد بسیار خوب در رختکن استقلال جایگاه خود را از دست داد و انتقادات زیادی را متحمل شد و در نهایت حتی تغییر شفر نیز به او کمکی نکرد تا به این ترتیب رحمتی تا پایان فصل نیمکت نشین شود. او که در سال های اخیر همواره در کانون انتقادات قرار داشته، در پایان فصل بعد از مشورت با نزدیکان خود و در شرایطی که تمرینات اختصاصی برای شروع فصل را از سر گرفته بود و شنیده می شد قرارداد او ۲ ساله تمدید می شود، در اقدامی غیر منتظره و بعد از مذاکره با مسئولان پدیده به این تیم پیوست تا به این ترتیب سال آینده در مشهد و در کنار یحیی گل محمدی حضور داشته باشد.

امید نورافکن

امید نورافکن مدافع نیم فصل دوم استقلال که نتوانست رضایت نامه خود را برای قطعی کردن قراردادش با استقلال بگیرد و به همین دلیل او دوباره برای فصل جدید در تیم فوتبال شارلوا بازی خواهد کرد.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2019/06/43199614aaf6591d6eefacbb1707655b-3.jpg

اسماعیل گونسالوس (ایسما)

اسماعیل گونسالوس ملقب به ایسما روز شنبه بعد از مذاکراه با مدیران باشگاه استقلال از این تیم جدا شد تا برای فصل بعد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه بدهد.

ایسما در پستی اینستاگرامی رسما اعلام کرد فصل بعد در استقلال نخواهد ماند:

«سلام بچه ها
همان طور که شما‌ می دانید قراردادم با بهترین تیم آسیا به پایان رسیده. بنا به دلایلی که نمی‌توانم اینجا بگویم اما مهمترین نکته، حفظ خاطرات خوبی است که در یاد همه ما تا همیشه باقی خواهند ماند.

من بابت پوشیدن این پیراهن آبی در زندگی‌ام خیلی خوشحالم. همچنین میخواهم از همه مردم ایران تشکر کنم. شما یک کشور شگفت انگیز با مردمانی دوست داشتنی هستید، طوری که احساس کردم در خانه‌ام هستم.
از شما ممنونم و برای ارتش آبی‌مان هم خیلی ممنونم. برایم شگفت انگیز بود دیدن صد هزارنفر در ورزشگاه آزادی که تیممان را در لحظات خوب و بد حمایت می‌کردند.
بهترین ها را برای هم تیمی هایم و این باشگاه بزرگ می‌خواهم. امیدوارم خیلی زود به جایی که به آن‌ تعلق دارید یعنی قهرمانی آسیا برگردید.
از شما خیلی ممنونم برای همه عشقتان. شما شگفت انگیزید .
زنده باد آبی»

آیاندا پاتوسی

آیاندا پاتوسی هفته گذشته با انتشار پستی اینستاگرامی از هواداران استقلال خداحافظی کرد، دلیل جدایی این بازیکن این است که او چند ماه است حقوق خود را دریافت نکرده است و البته باشگاه مبلغ ۳۰۰ هزار دلار بابت رضایت نامه اش به باشگاه کیپ تاون پرداخت نکرده است تا قرارداد او را دائمی کند.

 

تا این لحظه ۴۹نظر ثبت شده
 1. farshad گفت:

  اقامابازیکن نمیخوایم هیچی نمیخوایم فقط دست ازسرتیممون برداریدبزارید نفس بکش باهمین ترکیبو مربی اگه تبانی نکنن و فوتبال سالم بازی کنن تیمای دیگه تک تکشون زیراس اس له میشن

 2. حمید گفت:

  سلام بازیکن خوب همیشه خوبه شاید کمیت بازیش افت کنه مثلا ۶۰ دقیقه ای بشه اما کیفیت بازیش بنظر من ثابته بهر حال درنهایت به مربی بستگی داره که چطور بازی بگیره انشاالله این فصل فصله خوبی برا استقلال باشه استقلال همیشه برای من تیم محبوبم حنی وقتی فرستادنش دسته ۳ .یا حق

 3. مصطفی زر هپو ش گفت:

  قهرمان جام حذفی.. تو کل دوره ها….دو قهرمانی اسیا دونایب و دو سو می وچند چهارمی.بیشترین امتیاز لیگ برتر تو کل ادوار…بیشترین برد دربی…تقدیم ب نسترن خانم جهت اطلاع

 4. بابک گفت:

  واقعن خرید ای استقلال حرف نداره به جباری و منتظری نیاز بود بیت سعید دم عالیه

  • محمد از چابهار گفت:

   من خیلی خوش حال هستم

 5. مجید گفت:

  استقلال.که.۶تای.هست.پرپولیسم.۶.تای.میشه.نگران.نباشید.شایدم.بیشتر.شد.پیروزی.۰_۸العین.عربستان.

 6. حمید گفت:

  ازنظر من استقلال باید یک مربی پخته خارجی بخره تابتونه این تیم رونجات بده تا این کاررو نکنه تیم خوبی نخواهیم داشت الکی خودمون روگول نزنیم

 7. مرتضایی گفت:

  به نظر بنده استقلال برای موفقیت باید این سه نفر رو اخراج کنه باور کنید تیم از این رو به اون رو میشه۱مهدی رحمتی۲خسرو حیدری۳جابرانصاری

  • کسری گفت:

   پرسپولیسیم اما کامل حرفتو قبول دارم
   حتی اگه دروازبان از نظر فنی از رحمتی هم کمتر بود بیارن خیلی سود میبینن خسرو هم پیره جاش دانیال ماهینی رو بگیرن

   • ماهان گفت:

    استقلال به بازیکنان پرسپولیس نیاز ندارد دروازه بان اس اس بعد رحمتی عقاب لیگ هست یعنی حسین حسینی جابر برود وعلی ،،،رونالدو هست یعنی تیام؟ ووریا هم هست ونمی رود؟؟؟؟؟؟؟ پرسپولیس بره کسانی که رفتن رو بیاره لنگی

 8. مرتضی گفت:

  چی میشه اینقدربی ادب نباشیم به همدیگر احترام بگذاریم. ایقدرخوبه به هم فحش ندهیم بخدافوتبال هم مثل کشتی ورزش پهلوانی هست. ..بامیدهواداران پاک

 9. مرتضی گفت:

  بدون استقلال وپرسپولیس فوتبال ایران بی معناست.استقلال وپرسپولیس روئیایی یعنی تیم ملی قدرتمند.استقلالی دوآتیشه هستم اماپرسپولیس رودوست دارم.هیچ وقت بی احترامی به هوادارانش وبازیکنانش نکرده ونمیکنم.چه وقتی باختیم چه وقتی بردیم.براشون توی ادامه لیگ آسیا ازصمیم قلب دعامیکنم

 10. sara گفت:

  به نظرم استقلال امسال میتونه خیلی بهتر بازی کنه دهن لنگی رو سرویس میکنیم لنگی بد بخت ابروی فوتبال کشورت به استقلاله

 11. نام شما...salman گفت:

  ما استقلال ۸۹ را میخواهیم با مضلومی

 12. Yousef گفت:

  استقلال امسال تیم خوبی میشه ولی من فکر میکنم اگه منصوریان تیم رو عقب نکشه و بازی رو دفاعی نکنه قطعا اسنقلال یک تیم رویایی میشه 😍😍

 13. یاسین گفت:

  آهای بچه ننه که میگی استقلال ستارهاش تقلبی. شما لنگی های بدبخت بعد از ده سال یه جام گرفتین خیلی خوشحالین ولی تو آسیا هنوز به نیمه نهایی صعود نکردین. سال دیگه قهرمانی مال ماست هم توی لیگ هم جام حذفی و هم آسیا. استقلال با دو قهرمانی، دو نایب قهرمانی، دو مقام سومی و یک چهارمی پر افتخار ترین تیم آسیاست شما لنگی ها تو حسرتش بمونید اگه نمودونی از بابات بپرس بدبخت.

 14. احمتی گفت:

  سلام استقلال هیچ تاکتیک نداشته تو این چن فصل اخیر فقط خسرو بره سانتر کنه بنده خدا یکی هم شانسی یا با سر یا بیفته جلو پاش توپو گل کنه والا به خدا.. مگوییان.. پادوانی.. یعقوب کریمی..حق دوست..جپاروف.. اینا اضافی هستن استقلال شجاییان ::پهلوان::ترابی::و چن تا بازیکن ستاره میخواد در حد استقلال باشن به نظرم اصلا نباید اصراری به جذب منتظری و جباری داشته باشند اونا دیکه تموم شدن حتی الاهلی هم کنار گذاتشون ::تازه آقایون ناز میکنن وایسادن بینم کدوم تیم قطری حالا خوب یا بد باز بهشون پیشنهاد میدن… اینا به درد به استقلال نمی‌خورن استقلال عاشق میخواد….یا حق

 15. HESSAM گفت:

  از نظر من استقلال به مدیرعامل و سرمربی با تجربه و با فکر احتیاج داره؛همچنین بازیکنانی بازی ساز و ما اصلا در دفاع چپ و راست زیاد خوب نیستیم اصلا دفاعمون خوب نیست حملمون هم هنینطوره زیاد استراتژی خاصی نداریم باید دفاع و حمله استقلال تقویت بشه استقلال باید دفاعی مثل قدیم داشته باشه مثل منتظری و حنیف اینا عالی بودن عااالی ایشالله امسال تیم خوبی خواهیم داشت

 16. Abi del گفت:

  خدا کنه اقای منصوریان مجتبی جباری رو هم بیاره جباری هم با تجربس هم عاشق استقلال خیلی ب تیم کمک میکنه

 17. مجیددلبندم گفت:

  باقری قربانی یعقوب حق دوست انصاری ووریا مگویان پادو باکمال احترام گمشین بیرون.به جاشون بازیکنایی مث درخشان مهرشکاری جعفری ازجوانان تیم ملی.شجاعیان احسان پهلوان ترابی تبریزیوجذب کن.جباروف و ماشاپیروف کین دیگه باااو..؟

  • HESSAM گفت:

   انصاری چشه کم زحمت کشیده😡😡

  • مهرانی گفت:

   سلام اگه واقعا استقلال دوست داری نباید ب بازیکنانی ک کلی زحمت کشیدن بگی برین گمشین

 18. عظیم گفت:

  عظیم کمایی

 19. اریان گفت:

  اتفاقا بازیکنای خوبی تو استقلال داریم اما مشخص نیس منصوریان فازش چیه…

 20. نصیبه گفت:

  خیلی خوش اشتهایید آسیااااا؟؟؟؟؟!!!!! ههههههه!!!!!
  نسترن جان با این جماعت شیش تایی طرف نشو ک احترام ی خانمم نگه نمیدارند….
  اینا فقط مونده بود تو آسیا شیش تایی بشن، ههههههه!!!!!!
  دوستان شیشتایی تیم ما حرف نمیزنه عمل میکنه….

  • HESSAMنام شما... گفت:

   ساکت شو بینیم به تو ربط نداره چند تا خوردیم

 21. حسین گفت:

  سلام بر دوستان عزیز بنظر من هم استقلال بازیکنان خوبی داره وبایی استخوان بندی فصل قبل رو نگهداری وفقط چند بازیکن اضافه کنه یه دفاع چپ ویه دفاع میانی که منتظری بهترین گزینه است ویه بازی ساز کافی است تا استقلال قوی تری ببینیم

 22. سیما احمدی گفت:

  به نظر من استقلال بازیکن جدید نمیخواد… همون بازیکنان فصل قبلش رو حفظ کنه کافیه

 23. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 24. امین گفت:

  باسلام خدمت آبی دلان عزیز,بنظرمن استقلال تغییرات خوبی داشته تا الان,اما تیم بزرگ همیشه باید ستاره های بزرگ داشته باشه مثل امیدابراهیمی مهدی رحمتی کاوه رضایی…استقلال باید چند بازیکن باکیفت دیگر مثل روزبه چشمی پژمان منتظری مرتضی تبریزی بگیره

 25. sajad گفت:

  پرسپولیس هیچ وقت تیم اسیا نبوده ونخواهد بود خداییشم تیم فقط استقلال عاشقشم

 26. yasin گفت:

  نسترن خواهشا زر نزن شماهافقط ادعاتون میشه

 27. نسترن گفت:

  استقلالیا با اون ستاره های تقلبیتون زیاد زور نزنین زیر مایین… ۱۰ قهرمانی=یک ستاره

  • سهیل گفت:

   چرت نگو هروقت قهرمان اسیا شدین بیاین حرف بزنین ازنظره جامی هم زیره مایید عقده ی ستاره دارین

  • Fgjggنام شما... گفت:

   یک افتخار تو اسیا حسرت لنگی ها

  • احساننام شما... گفت:

   ۵۴سال هس فینال آسیا ندیدی

 28. milad.as6677@gmail.com گفت:

  هرکارمیکنن بکنن فقط پرسپولیس و له کنن امسال خوک های کثیف قرمز و اینا کی اند تو لیگ اشغال ها

 29. اکبر گفت:

  اقا احمد راست میگه استقلال هم باید یکم خرج کنه

 30. اکبرفخو گفت:

  احمد درست میگه استقلال باید یکم خرج کنه بازیکن خوب بگیره نه که همین پاتالا رو بیاره

 31. اکبر گفت:

  مهدی ترابی منتظری وحیدامیری جباری اگه بیان استقلال باید بره با بارسلونا بازی کنه

  • HESSAM گفت:

   اخ واقعا گل گفتی واقعا گل گفتی حرفت لاااایک داره👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍

 32. احمد گفت:

  بابا پرس پولیس تیم ملی خرید من استقلالی بد بخت به دوستا بازیکن ول دل خودمو خوش کردم

 33. کامیار گفت:

  پیش به سوی قهررررررررررمانی در آسیا… انشاا…

  • Sajjad گفت:

   زاااااااارت….شما تو اسیا شیشتا نخورین کسی قهرمانی نخاست

 34. zahra گفت:

  ما دیگه قهرمانی تو لیگ برامون جذابیتی نداره… فقط آسیا

 35. mahde گفت:

  اگه استقلال بتونه امسال بازیکنانش رو نگه داره مخصوصا کاوه رضایی و امید ابراهیمی حتما تو آسیا و لیگ ۹۶-۹۷ قهرمان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ