ایران، آرژانتین را گلباران کرد

جام جم آنلاین: تیم فوتبال هفت نفره ایران در دومین دیدارش در مسابقات فوتبال پارالمپیک ۲۰۱۲ برابر آرژانتین به پیروزی پرگلی دست یافت.

تیم‎های فوتبال هفت نفره ایران و آرژانتین در چارچوب پنجمین روز از بازی‎های پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن امروز دوشنبه در ورزشگاه “ریوربانک آره‌نا” برابر هم به میدان رفتند که تیم ایران موفق شد با نتیجه ۸ بر یک حریف آمریکای جنوبی خود را شکست دهد.

در این مسابقه که در گروه A مسابقات فوتبال هفت نفره پارالمپیک لندن برگزار شد، تیم ایران نیمه نخست را با برتری ۶ بر صفر به پایان رساند که احسان غلامحسین‌پور (۲)، فرزاد مهری (۶)، رسول آتش افروز (۱۳ و ۱۴)، قاسم بخشی (۱۸) و مرتضی حیدری (۲۹) گل‌های شاگردان مسعود امیری را به ثمر رساندند.

در نیمه دوم، سرمربی تیم ایران به نفرات اصلی خود استراحت داد تا در این نیمه قدرت تهاجمی تیم فوتبال هفت نفره کشورمان کاهش یابد اما ۳۰ دقیقه دوم بازی هم با برتری ۲ بر یک ایران به پایان رسید. فرزاد مهری (۵۸) و احسان غلامحسین‌پور (۳+۶۰) برای تیم ایران در این نیمه گل زدند و ماتیاس فرناندز رومانو در دقیقه ۴۷ تک گل آرژانتینی‌ها را در این بازی به ثمر رساند.

با برتری ۸ بر یک ایران در این دیدار، شاگردان مسعود امیری با ۶ امتیاز صدرنشین گروه A مسابقات فوتبال پارالمپیک لندن شدند. تیم‌های روسیه و هلند دیگر مسابقه امروز این گروه را برگزار می‌کنند.

تیم فوتبال هفت نفره ایران در نخستین دیدارش در این مسابقات برابر هلند به پیروزی ۴ بر یک دست یافته بود. این تیم در آخرین مسابقه‌اش در مرحله گروهی مسابقات روز چهارشنبه به دیدار تیم روسیه‌ای می‌رود که یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابت‌ها محسوب می‌شود. (مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ