ایران خودرو تنوع رنگ را به اوج می رساند

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

تازه ترین محصولات و دستاوردهای ایران خودرو در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نیرو محرکه، خودرو و قطعات خودروی شیراز به نمایش در می آید.

خبر اقتصادی:به گزارش ایکوپرس ایران خودرو که یکی از خطوط تولیدی خود را در فارس فعال کرده، در فضایی به گستردگی شش هزار متر مربع در این نمایشگاه حضور دارد.

این گزارش حاکی است، دنا، تازه ترین محصول ایران خودرو که در تابستان امسال راهی خیابان های ایران خواهد شد، سورن سال، پارس و پژو ۴۰۵ با دو کیسه هوا، ۲۰۶ تیپ ۵ و رانا در رنگ های مختلف نیز به چشم می خورند.

بنا بر این گزارش، استان فارس از جمله بیشترین تعداد نمایندگی های ایران خودرو و مشتریان وفادار را دارا است و علاوه بر نمایش خودروها، بازاریابی و فروش ویژه نمایشگاهی نیز از جمله برنامه های ایران خودرو در این نمایشگاه است.

برگزاری کلینیک های تحقیقات، بازاریابی و نظرسنجی،‌ مشارکت نمایندگی های استان در بازاریابی و فروش و افزایش میزان سهم بازار بین رقبا در منطقه، از جمله اهداف ایران خودرو از حضور دراین نمایشگاه است.

این گزارش می افزاید، دنا در رنگ های سفید و مشکی، سورن مدل سال به رنگ آبی، تندر۹۰ وانت در رنگ های سفید و نقره ای، پژو پارس با دو ایربگ در رنگ  نسکافه ای، پژو پارس ای. ال. ایکس. به رنگ سفید، پژو۴۰۵ با دو ایربگ در رنگ نقره ای، پژو۲۰۶ تیپ۵ در رنگ سبز و رانای ال. ایکس. درهشت رنگ در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیراز به نمایش در می آید.

کلینیک تجاری سازی دنا، کلینیک تندر۹۰ وانت و نظرسنجی در خصوص میزان استقبال از رنگ های تولیدی، از دیگر برنامه های ایران خودرو در نمایشگاه امسال شیراز است.

زنجیره تامین ایران خودرو شامل شرکت ساپکو و ۲۳ سازنده تحت مدیریت آن، ایساکو، آپکو، ایران خودرو دیزل و ایپکو، از شرکت های مختلف گروه صنعتی ایران خودرو می باشند که در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیراز عرض اندام می کنند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. نام شما... گفت:

    ایرانخودروی مافیای ……

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ