اکران فیلمی سه بعدی با بازی جکی چان در سینما آزادی

ممتازنیوز:

8fadeeda8ce6c589b505273384784cf3

مدیر سینما آزادی ضمن ابراز رضایت از اکران پاییزی این سینما از اکران فیلم سه بعدی “میراث چینی” کاری از جکی چان خارجی از ۱۷ مهرماه خبر داد.

رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی درباره وضعیت نمایش و فروش پاییزی فیلم در این سینما به خبرنگار مهر گفت: گرچه فکر می کردم ممکن است در اکران پاییز با رکود گیشه روبرو شویم، اما خوشبختانه هم اکنون شرایط مساعد است به طوریکه فیلم “دربند” فروش قابل توجهی دارد. از طرف دیگر همچنان “هیس! دخترها فریاد نمی زنند” سالن های پری دارد.

وی افزود: اکران “دهلیز” در این سینما ادامه دارد و استقبال مردم نیز از این فیلم مانند گذشته است. در کنار این آثار فیلم های “هیچ کجا، هیچ کس” و “جا به جا” نیز گیشه قابل قبولی دارند. روز سه شنبه ۹ مهرماه که بلیت سینما نیم بها بود ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان گیشه “دربند” فروش داشت.

به گفته سعیدی پور، اگر اکران فیلم های تابستان هم اکنون ادامه نداشت قطعا چنین فروش خوبی در پاییز حاصل نمی شد.

وی با اشاره به اکران فیلم های بعد از “دربند” گفت: ما بعد از این، فیلم “ترنج” و “خسته نباشید” را اکران می کنیم که البته پیش بینی می شود که فروش خیلی خوبی نداشته باشند. اما “ترنج” فیلم مناسبی برای ایام محرم است. “خسته نباشید” هم در جشنواره فجر با استقبال روبرو شد، شاید چهره های سینمایی در این فیلم نباشند اما موضوع آن با مخاطب ارتباط برقرار می کند.

مدیر سینما آزادی درباره اکران فیلم سه بعدی در این سینما عنوان کرد: قرار است فیلم “میراث چینی” با بازی و کارگردانی جکی چان را به صورت سه بعدی اکران کنیم. تهیه کننده های آثار ایرانی مطمئن باشند که اکران این فیلم هیچ تاثیری در سانس های آنها ندارد چرا که این فیلم از ساعت ۲۳ به بعد روی پرده می رود.

وی در پایان تاکید کرد: ما تبلیغات این فیلم سه بعدی را آغاز کرده ایم و در صورتی که نسخه آن به دستمان برسد از ۱۷ مهرماه فیلم را اکران می کنیم. این برای نخستین بار است که یک فیلم سه بعدی خارجی در این سینما اکران عمومی می شود.

ذره بین : جناب سعیدی پور ، فیلمهای تحریمی حوزه هنری سلام رساندند!

مهر


اخبار ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ