ایجاد اردوی پیش دانشگاهی برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد رشت

ایجاد اردوی پیش دانشگاهی برای دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد رشت

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت اردوی پیش دانشگاهی برای دانشجویان ورودی جدید در روز ۱۵ مهر ماه برگزار می کند.

کبری قویدل در گفت‌وگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در رشت، گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت با فرارسیدن آغاز سال تحصیلی و ثبت نام دانشجویان در دانشگاهای آزاد از ۲۵ شهریور ستاد استقبال را دانشگاه برگزار کرد و روز گذشته به کار خود پایان داد.

مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت هدف از تشکیل این ستاد را آشنایی بیشتر دانشجویان ورودی جدید با فضای دانشگاه و همچنین بسیج دانشجویی بیان کرد و گفت: دانشجویان بسیجی به جهت همکاری با دانشگاه، راهنمایی دانشجویان ورودی جدید با سیستم ثبت نام دانشگاه و معرفی فرم های ثبت نام را بر عهده گرفتند.

وی گفت: به جهت جذب بیشتر نیرو و معرفی بسیج دانشجویی، دانشجویان بسیجی در ایستگاه اول مستقر شده بودند و راهنمایی دانشجویان، معرفی بسیج و ارائه فرم بسیج دانشجویی را بر عهده داشتند.

قویدل برگزاری نمایشگاه عکس از عملکرد دانشجویان بسیجی اعم از فعالیت های فرهنگی، برگزاری اردوی راهیان نور و اردوهای جهادی، پخش کلیپ از سخنرانی های مقام معظم رهبری، پخش مولودی و احادیث از طریق ویدئو، پخش شیرینی و شکلات، توزیع فرم های بسیج و معرفی خوابگاه ها برای دانشجویان را از جمله مهم ترین فعالیت های دانشجویان بسیجی در ستاد استقبال عنوان کرد.

مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت از برگزای همایش توجیهی برای دانشجویان ورودی جدید در اول مهر خبر داد و گفت: اردوی پیش دانشگاهی این دانشجویان در روز ۱۵ مهرماه با برنامه های متنوع برگزار خواهد شد.

اردوی پیش دانشگاهی

 

دانشجویان جدیدالورود

 

دانشگاه آزاد رشت

 

دانشگاه آزاد


پورتال اخبار دانشگاهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ