ایجاد دو پردیس بزرگ خودرو در شهر آفتاب و منطقه ۲۱

۴ م دیماه ،

ایجاد دو پردیس بزرگ خودرو در شهر آفتاب و منطقه ۲۱

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: پردیس فروش خودرو در منطقه ۱۳ با ظرفیت یک هزار دستگاه خودرو، هفته آینده بهره‌برداری می‌شود.

به نقل از ایسنا، رضا قدیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: این پردیس کە در کوی زینبیه قرار دارد جایگزین پردیس جمع‌آوری شده حکیمیه است کە با ظرفیتی بیش از ۳۰ درصد نسبت به پردیس حکیمیه ، خدماتی چون کارشناسی خودرو ، سلامت خودرو، بیمه، مبایعه‌نامه و… را در خود جای داده است.

وی افزود: پردیس حکیمیه در بافت مسکونی قرار داشت کە سبب ایجاد گره های ترافیکی شده بود اما پردیس منطقه ۱۳ درحاشیه منطقه و در خیابان فرعی قرار دارد کە مشکلات حکیمیه را در پی نخواهد داشت. همچنین پردیس تازه بر خلاف حکیمیه دارای دسترسی آسان و ورودی و خروجی مجزاست کە این مساله نیز ترافیک روانتری را به دنبال دارد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران همچنین از دو طرح بلند مدت در مورد پردیس خودرو خبر داد و اظهار کرد: ایجاد پردیس خودرو در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب نیز از برنامه های بلند مدت است. در این مجموعه خدمات کامل خودرو با حضور برندهای بزرگ و همچنین خدمات ویژه از جمله شماره گذاری، بیمه، تعمیرگاه، بانک و.. دراین پردیس در نظر گرفته شده است.

قدیمی افزود: وسعت این مجموعه ۵۰ هکتار است.

وی اظهار کرد: ایجاد پردیس خودرو در منطقه ۲۱ واقع در جاده مخصوص کرج نیز در حال پیگیری است. احداث این دو پردیس کە صرف زمان بسیاری طلبیده و بحثی بلند مدت است، برائ شهر تهران ضروری است.

دوشنبه ۴ دى   ۱۶:۴۷

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ