ایرانسل با نرم افزار کتابخوان به نمایشگاه کتاب آمد

گردآوری توسط گروه فناوری اطلاعات ممتاز نیوز

 

 سایت خبری ممتاز: ایرانسل به‌عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، با برپایی سه غرفه، رونمایی از نرم افزار کتابخوان ایرانسل و سرویس مکان یابی غرفه ناشران و سیم کارت رایگان، امسال هم میزبان بازدیدکنندگان از این نمایشگاه خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ این شرکت با برپایی سه غرفه و به عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب، امسال هم در این رویداد بین‌المللی پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.

 بازدیدکنندگان می توانند در این غرفه ها با جدیدترین محصولات و خدمات ایرانسل از جمله نرم افزار کتابخوان ایرانسل، ویترین و پیشخوان آشنا شده و از خدمات بخش ویژه پاسخگویی به مشترکین استفاده نمایند.

ضمن آنکه بازدیدکنندگان می توانند با ارسال نام یا قسمتی از نام ناشر، از طریق خط ایرانسل خود به شماره ۸۰۹۰۲۰، محل استقرار غرفه ناشران موردنظر خویش را دریافت کنند.

علاقه‌مندان به برنامه نویسی موبایل نیز می‌توانند با حضور در غرفه های ایرانسل، از جزئیات مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل (I.C.M.A (I Can Make Apps مطلع شوند.

علاوه بر این، ایرانسل با اختصاص بخش ویژه‌ای به تولیدکنندگان محتواهای جدید موبایل در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، زمینه‌های همکاری صاحبان ایده و ابتکار را با مجموعه ایرانسل گسترش می‌دهد.

 بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۰ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه و همچون سالهای گذشته در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار خواهد شد.


آخرین اخبار
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن