این خانم ۴۰ ساله نمیخواست چاق باشد!! + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

لیزا کایرکام ۴۲ ساله که مادر دو فرزند نیز می باشد با خودش عهد بسته بود که “یک خانم ۴۰ ساله چاق” نباشد، بنابراین او نیمی از وزن خود را کم کرد و بالاخره آنقدر اعتماد به نفس پیدا کرد که بعد از ۲۰ سال برای اولین بار یک دست پیراهن زنانه تن کند.

او در بیشترین حالت بیش از ۱۱۴ کیلو وزن داشت، ولی پس از قطع مصرف تنقلات پرکالری، شکلات و نوشیدنی های گازدار و در عوض خوردن چای سبز و میوه ها و سبزیجات تازه، اکنون توانسته است وزن خود را به ۶۱ کیلو برساند.

این خانم 40 ساله نمیخواست چاق باشد!! + تصویر
لیزا از روز عروسی اش که با همسرش فیلیپ ۵۱ ساله ازدواج کرد، پیراهن زنانه نپوشیده بود ولی بعد از کاهش وزن شجاعت پوشیدن پیراهن های زنانه را پیدا کرده است.

او که اهل بولتن، منچستر است و دو پسر ۱۷ و ۱۳ ساله دارد، درباره انگیزه خود برای کاهش وزن گفت:”من باید حتما کاری می کردم، چرا که نمی خواستم در دهه ۴۰ سالگی عمرم چاق باشم و به گزارش نیک صالحی همین طور می خواستم برای فرزندانم که بزرگ می شوند، خوب باشم.”

این خانم 40 ساله نمیخواست چاق باشد!! + تصویر

“عادت های غذایی من کاملا تغییر کرد و بیشترین مسئله در مورد نوع نگرش درباره موضوع ها است. وقتی به عکس های قبلی ام نگام می کنم، احساس می کنم شخص متفاوتی شده ام. هنوز فکر نمی کنم لاغر شده ام ولی برادرزاده هفت ساله ام نتوانست عکس قبلی ام را تشخیص دهد و من احساس لاغر بودن پیدا کردم!”

این خانم 40 ساله نمیخواست چاق باشد!! + تصویر
وی تاکنون تعداد بی شماری از رژیم ها را امتحان کرده و تا حدی وزن کم کرده بود ولی هر بار نمی توانست وزن خود را کم نگاه دارد و وزنش دوباره زیاد می شد.

 او درباره نوع غذا خوردن کنونی اش گفت:”من سوپ می خورم و مقدار فراوانی چای سبز می نوشم و زیاد پیاده روی می کنم. تنها یک بار در هفته سیب زمینی می خورم و الان برای من “نه” گفتن به غذا بسیار ساده است.”

این خانم 40 ساله نمیخواست چاق باشد!! + تصویر

لیزا در تولد ۴۰ سالگی خود به همراه پسرش که آن زمان ۱۵ ساله بود


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ