این زن را شناسایی کنید +عکس

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

در اوایل تیرماه امسال یکی از فروشندگان طلا و جواهر در منطقه گلبرگ . . .

کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ در تعقیب زنی می باشند که سکه‌های خارج از سیستم بانک مرکزی را فروخته است.

 کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ در تعقیب زنی می باشند که سکه‌های خارج از سیستم بانک مرکزی را فروخته است.

در اوایل تیرماه امسال یکی از فروشندگان طلا و جواهر در منطقه گلبرگ با مراجعه به کلانتری عنوان داشت که خانم حدود ۴۰ ساله اقدام به فروش ۴۹ عدد سکه ربع بهار آزادی به شاگرد مغازه‌اش کرده اما زمانی که وی به مغازه مراجعه و سکه‌های طلای خریداری شده را مورد بررسی قرار داده متوجه شده که این سکه‌ها خارج از سیستم بانک مرکزی ضرب شده است.

با تشکیل پرونده اولیه با موضوع کلاهبرداری و به دستور بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که سکه‌های ربع بهار آزادی فروخته شده به شاکی پرونده از جنس طلا بوده و حتی عیار آنها نیز ۱۸ است، اما با توجه به این که ضرب آنها خارج از سیستم بانک مرکزی انجام شده ارزش واقعی آنها از قیمت سکه‌های ضرب شده از سوی بانک مرکزی کمتر است و فروشنده این سکه‌ها را به همان قیمت سکه‌های بانک مرکزی به شاگرد طلافروشی فروخته است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ بزرگ، با انتشار یافتن این خبر اعلام‌کرد: با توجه به متواری‌بودن متهم پرونده و برای شناسایی هویت وی دستور انتشار یافتن تصاویر بدست آمده از متهم تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ از سوی بازپرس صادر شده.

کلیه شهروندان که موفق به شناسایی هویت، محل‌های تردد یا مخفی‌گاه متهم شدند، هرگونه اطلاعات خود در این باره را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۶۳۴۹ در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار دهند و سایر مالباختگان و شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند، برای طرح و پیگیری شکایات خود به پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ واقع در سیدخندان، خیابان ابذر غفاری، بالاتر از بیمارستان رسالت، جنب کلانتری ۱۲۰ سیدخندان مراجعه کنند .


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *