“بارش”ها از بعدازظهر فردا به کشور باز می‌گردند

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

از بعدازظهر فردا با ورود یک سامانه بارشی به کشور ابتدا در شمال غرب بارش باران و برف آغاز می‌شود و به تدریج بر شدت بارش‌ها افزوده می‌شود.

از سازمان هواشناسی کشور، امروز “جمعه ۲۶ مهرماه ۹۲” اعلام شد، بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد، طی دو روز آینده در کشور جوی پایدار و آرام همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می گردد و افزایش دما در سواحل شمالی کشور، امروز و فردا قابل توجه بوده و در بعضی مناطق با وزش باد گرم همراه است.

براساس این گزارش، از بعدازظهر فردا با ورود یک سامانه بارشی به کشور ابتدا در شمال غرب بارش باران و برف آغاز می گردد و بتدریج  بر شدت بارش ها افزوده می گردد و طی روز یک شنبه علاوه بر شمال غرب، ارتفاعات البرز و استان های واقع در دامنه البرز ابرناکی، وزش باد، کاهش نسبی دما، بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می گردد.

شایان ذکر است، که در روزهای یکشنبه و دوشنبه در استان های واقع در غرب و جنوب غرب کشور باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست.

گفتنی است، وضعیت آب و هوای استان های “تهران” و “البرز” امروز، صاف پیش بینی می گردد و در بیشینه دمای خود به ۲۵ درجه و در کمترین حالت به ۱۷ درجه بالای صفر خواهد رسید.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *