بارش باران و برف در غرب کشور طی ۲۴ ساعت آینده

۱۰م اسفند ،

به گزارش گروه وبگردیممتازنیوز، عبدالرضا امیدوار شهری با بیان این مطلب افزود: بر اساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی  امروز ناپایداری جوی به شکل بارش باران و برف در شمال غرب و بارش باران در جنوب غرب و در اواخر روز در بعضی مناطق شمال شرق به صورت بارش پراکنده رخ می دهد.

به گفته وی، به سبب انتقال گرد و خاک از شمال عربستان بعضی مناطق جنوب غرب کشور غبار آلود خواهد بود که این وضعیت تا صبح شنبه ادامه دارد.

امیدوار اظهار داشت: علاوه بر این به سبب وجود شرایط مناسب در لایه های میانی جو در روز شنبه بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف در نیمه غربی کشور و از بعد از ظهر این روز بارش پراکنده در شمال شرق کشور انتظار می رود.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: از اواخر وقت فردا از سمت نوار غربی کشور از میزان ابرناکی کاسته می گردد و در سایر نقاط کشور نیز به جز شمال شرق که بارش در این ناحیه  تا اواسط روز یکشنبه به صورت پراکنده ادامه می یابد .

وی افزود: از اوایل روز یکشنبه بارندگی ها  خاتمه می بابد.

امیدوار تأکید کرد: فردا آسمان تهران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده است که در اواخر وقت صاف می گردد ببیشینه و کمینه دما با یک درجه کاهش نسبت به امروز به ترتیب برابر ۱۹ و ۱۱ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهند بود.


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ