بازداشت ‘فرحناز جیب بر’ در بازار تجریش

۱۲ام بهمن ،

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک زن در محدوده بازار بزرگ تجریش خبر داد و گفت: این زن با پرسه زنی در فروشگاه های این بازار اقدام به کیف قاپی، جیب بری و سرقت اجناس می کرد.

ممتازنیوز: رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک زن در محدوده بازار بزرگ تجریش خبر داد و گفت: این زن با پرسه زنی در فروشگاه های این بازار اقدام به کیف قاپی، جیب بری و سرقت اجناس می کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس؛ سرهنگ محسن خانچرلی، دراین باره گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان و همچنین کسبه محدوده بازار بزرگ تجریش در خصوص وقوع سرقت ها و جیب بری های صورت گرفته از سوی سارقان، تیم های عملیاتی و تحقیقاتی این یگان اقدامات خود را آغاز کردند.

وی افزود: با بررسی دوربین های مداربسته بعضی از فروشگاه ها و همچنین جمع آوری اطلاعات و ملاحظات شهروندان و مشتریان فروشگاه ها و گرد آوری شواهد مالباختگان در خصوص سارق یا سارقان مشخص شد که این سرقت ها توسط یک زن که همه روزه در این محدوده پرسه می زند انجام شده است.

سرهنگ خانچرلی گفت: با بررسی تخصصی اطلاعات به دست آمده چهره این زن به دست آمده و در استعلام های انجام شده از سوابق وی مشخص شد که او از سارقان حرفه ای و جیب بر سابقه دار است که مدتی پیش نیز به اتهام سرقت و جیب بر به زندان افتاده است. با به دست آمدن این اطلاعات، تیم های تجسس پلیس زن کلانتری ۱۰۱ تجریش برای بازداشت این متهم وارد عمل شدند و بازار بزرگ تجریش را تحت نظر قرار دادند تا اینکه این اقدامات به نتیجه رسید و تیم عملیات پلیس زن کلانتری موفق شد این زن را که فرحناز نام داشت در یکی از سرقت هایش شناسایی و بازداشت کند.

رییس پلیس پیشگیریی پایتخت گفت: با انتقال این زن به کلانتری و تحقیقات از وی مشخص شد که او هنگام دستگیری در حال جیب بری و سرقت بوده است که از سوی ماموران شناسایی شده است و در بازرسی از وسایل همراه وی تعدادی شناسنامه، کارت ملی، مبالغی وجه نقد، چند کیف پول جیبی زنانه، تعدادی کارت عابر بانک، مقادیری دارو، تعدادی ساعت مچی و مقادیری جواهرات و طلا کشف و ضبط شد.

این متهم در بازجویی های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت و جیب بری اعتراف کرد و گفت که پس از رهایی از زندان به خاطر نداشتن کار و پول اقدام به سرقت کرده است.


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ