بازیکنانی که مورینیو از آنها انتقاد نکرده است

۱۷اردیبهشت،

از تابستان ۲۰۱۰ که ژوزه مورینیو سکان هدایت رئال‌مادرید را به دست گرفته حاشیه‌های زیادی را در این تیم سرشناس اروپایی به وجود آورده است. او با هیچ بازیکنی تعارف ندارد و ستاره یا بزرگ بودن یک بازیکن تنها در زمین برای او ارزش و معنا دارد.

به گزارش ایسنا ، رئال‌مادرید به خاطر وجود بازیکنان سرشناس زیاد لقب کهکشانی‌ها را یدک می‌کشد با این حال مورینیو سابقه درگیری و انتقاد از تمام بازیکنان رئال به جز سه تن را در کارنامه خود دارد. مورینیو از تمام بازیکنان رئال‌مادرید حتی واران جوان که پیشرفت خیره کننده‌ای در این فصل داشته انتقاد کرده است. تنها سه بازیکن از نیش انتقادهای آقای خاص در امان مانده‌اند که عبارتند از مایکل اسین، دیگو لوپس و لوکا مودریچ که هر سه آنها اولین فصل حضورشان را در لیگا تجربه می‌کنند.

فصل جاری با حوادث بسیاری برای آقای خاص فوتبال جهان همراه بود. او با سبک خاص خود در سخن گفتن به انتقاد از ستاره‌هایی چون مسوت اوزیل، هیگواین، بنزما، راموس، کاسیاس، پپه، مارسلو، دی‌ماریا، آلونسو و کاکا پرداخت. حتی کریستیانو رونالدو هم از تیغ تند انتقادهای مورینیو در امان نماند و پس از بازی برابر والنسیا از خجالت او هم درآمد؛ موضوعی که سبب شد رونالدو چند روز پیش جدایی هموطنش را بی‌اهمیت جلوه دهد.

دیگو لوپس که پس از مصدومیت کاسیاس از سویا به رئال‌مادرید پیوست، نمایش خیره‌کننده‌ای داشته و حتی پس از رسیدن کاسیاس به شرایط بازی همچنان گزینه مورد اعتماد مورینیو است. اسین و مودریچ هم در فصل جابه‌جایی تابستانی به جمع کهکشانی‌ها پیوستند و مورینیو بارها به ستایش از عملکرد آنها پرداخته است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن