بازیکن دوپینگی لیگ برتر ۶ ماه محروم شد

۱۹ام بهمن ،

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون آرای بازیکن دوپینگی متخلف در فوتبال را اعلام کرد

 به گزارش ممتازنیوز، احمد هاشمیان در این خصوص به پایگاه اینترنتی رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات رای خود را در خصوص بازیکن متخلف دوپینگی در لیگ برتر اعلام کرد. برائن اساس بازیکن یاد شده با توجه به مستندات درمانی ارائه شده و به سبب عدم درخواست فرم معافیت درمانی به مدت ۶ ماه از کلیه فعالیت‌های رسمی در فوتبال محروم شد. همچنین این بازیکن تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۳ بهمن فرصت ارائه درخواست استیناف خواهد داشت، در غیر این صورت حکم قطعی و مشخصات بازیکن متخلف اعلام خواهد شد.

وی در خصوص بازیکن متخلف در لیگ فوتسال گفت: با توجه به اصرار بازیکن مبنی بر اینکه به جز مکمل‌های ورزشی از هیچ دارویی به قصد دوپینگ استفاده نکرده است و با عنایت به درخواست رسمی وی جهت آنالیز نمونه مکمل ارائه شده از سوی وی کمیسیون با این درخواست موافقت و از کمیته پزشکی خواست تا نسبت به ارسال نمونه مکمل ارائه شده از سوی بازیکن به آزمایشگاه اقدام کند. بدیهی است نتیجه آنالیز مکمل در صورت مثبت اعلام شدن صرفا به عنوان یک مستند مدنظر اعضای کمیسیون قرار خواهد گرفت و به هیچ عنوان به این معنی نیست کە در صورت مثبت شدن بازیکن معاف از مجازات خواهد بود.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در پایان تصریح کرد: اما طبق آیین نامه بازیکنی کە بتواند اثبات کند ماده ممنوعه چگونه وارد بدن وی شده شانس استفاده از تخفیف در مجازات را خواهد داشت و برائن اساس نمونه به آزمایشگاه ارسال خواهد شد و رای بازیکن پس از اخذ نتیجه آزمایشگاه اعلام خواهد شد.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ