بازی رایانه‌ای«موتوریس» مجوز دریافت کرد

۳۰ آبان ،

شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برائ بازی “موتوریس” با موضوع ورزشی _ مسابقه‌ای پروانه ساخت صادر کرد.

به گزارش تفسیری گروه علمی باشگاه خبرنگاران به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این شورا پس از بررسی طرح ساخت بازی رایانه ای “موتوریس”به نویسندگی صادق گهرشناسان، مجوز تولید صادر کرد.

موتوریس یک بازی ورزشی _ مسابقه ای است که به طور آنلاین در فضای مجازی (سایت بازی) برائ کاربران طراحی شده است، کاربران برائ استفاده از بازی هیچ بها ای راپرداخت نمی کنند بلکه در صورت موفقیت و کسب امتیازهای بالا می توانند جوایزی را از سوی طراح بازی دریافت کنند.

بازی موتوریس در ابتدا با نظر خواهی از کاربران در پایگاه اینترنتی بازی سعی در ارتقای سطح کیفی گیم طراحی شده دارد و پس از برآوردن انتظارات کاربران به طور رسمی آغاز به کار می کند.

کاربران در وقت بازی هیچ محدودیتی را برائ استفاده از بازی ندارند و همزمان تعداد بی شماری از علاقه مندان به گیم می توانند به طور آنلاین بازی کنند .

کاربران می توانند در تمامی گروه های سنی از بازی رایانه ای موتوریس استفاده کنند چرا که طراحی بازی به شکلی بوده که برائ همه گروه سنین جذابیت خواهد اشت.
نحوه بازی به شکلی است که اول کاربران به صورت رایگان در پایگاه اینترنتی بازی ثبت نام و بعد با انتخاب موتور و موتورسواران متنوع با بهره گیری از راهنمای بازی آغاز به بازی در فضای مجازی می کنند و در صورت کسب حداکثر امتیاز جایزه ای را که یک گوشی همراه است دریافت می کند.

بر اساس اعلام شورای صدور پروانه ساخت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، پروانه ساخت صرفا یک مجوز اولیه برائ تولید بازی بوده  و تأیید توانایی متقاضی در تولید محصول نیست. بنابراین پس از تولید، اخذ پروانه مالکیت و مجوز انتشار یافتن الزامی است.
متقاضیان دریافت پروانه تولید « بازی های رایانه ای» می توانند به وب پایگاه اینترنتی معاونت نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی www.ebazi.org مراجعه و نسبت به دریافت و تکمیل فرم های مربوطه اقدام کنند./ح


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ