باز هم آتش‌ سوزی در مدرسه؟

۲۸م آذر ،

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از آتش گرفتن یک بخاری نفتی در یکی از مدارس روستای طبسین شهرستان نهبندان خبر داد و گفت کە این اتفاق هیچ خسارت جانی در پی نداشته است.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس از آتش گرفتن یک بخاری نفتی در یکی از مدارس روستای طبسین شهرستان نهبندان خبر داد و گفت کە این اتفاق هیچ خسارت جانی در پی نداشته است.

 مراد هاشم‌زهی اظهار کرد: حدود ساعت ۹ صبح دیروز در یکی از مدارس روستای طبسین یک بخاری نفتی آتش گرفته کە خوشبختانه با کپسول آتش‌نشانی مهار شده و با کمک به موقع مردم و نجات دانش‌آموزان از کلاس درس مصدومیتی اتفاق نیفتاده است.

وی افزود: بعد از وقوع این اتفاق، همکاران پزشک مرکز و بهداشت درمانی روستا و تیم پزشکی خانواده به سرعت در محل حاضر شدند و پس از معاینه دانش‌آموزان، به این نتیجه رسیدند کە مصدومیت منجر به بستری وجود ندارد.

نماینده مردم نهبندان در مجلس تصریح کرد: اگر دانش‌آموزان از این اتفاق نجات پیدا نمی‌کردند، ممکن بود خدای ناکرده شاهد سوختگی و مصدومیت شدید دانش‌آموزان باشیم، بنابراین به نظر می‌رسد در چنین مواقعی باید حتی‌الامکان از وقوع این اتفاقات پیشگیری کرد و بخاری‌های نفتی را از مدارس جمع‌آوری کرد.فرماندار: آتش‌سوزی نبود، شیطنت بچه‌ها بود

خبرگزاری مهر:  با این حال، فرماندار نهبندان اعلام کرد: بخاری مدرسه روستای طبسین آتش نگرفته است و خسارت جانی و مالی نیز به بار نیاورده است.

مهدی عظیمی افزود: هیچ بخاری‌ای آتش نگرفته و تنها شیطنت یکی از دانش‌آموزان منجر به خارج شدن دود از بخاری شده است.

 وی افزود: یکی از شاگردان مدرسه یک شیشه آب مقطر در داخل بخاری انداخته است و با توجه به شکسته شدن شیشه آب مقطر صدای مهیبی در کلاس ایجاد شده و همچنین مقداری دود از بخاری خارج شده است کە دانش‌آموزان از ترس بلافاصله از کلاس خارج شدند.

این اتفاق حدود دو هفته پس از آتش‌سوزی دبستان روستای شین‌آباد به وقوع پیوسته است کە به مرگ یک نفر و مصدومیت ۳۰ دانش آموز دختر انجامید.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ