باشگاه‌ها بدون اعلام بودجه حق شرکت در لیگ را ندارند

۲۷فروردین۱۳،

به گزارش سایت فدارسیون فوتبال، مهدی تاج؛ نایب رئیس دوم فدراسیون در نشست مدیران باشگاه‌های لیگ دسته اول که به میزبانی آکادمی ملی فوتبال از صبح امروز آغاز شده بود، گفت: با توجه به الحاق لیگ دسته اول به مسابقات لیگ برتر از فصل ۹۳-۹۲، نشست‌های مختلفی برگزار کردیم که آخرین نشست آن امروز و با حضور مدیران عامل باشگاه‌های لیگ دسته اول است.

وی ادامه داد: بهروان مسئول برنامه ریزی مسابقات لیگ دسته اول کشور است و کلیه موارد مربوط به این لیگ زیر نظر غلامرضا بهروان انجام خواهد شد و فریبرز محمودزاده نیز همچون قبل فعالیت‌های خود را انجام خواهد داد.

مهدی تاج در این نشست به مدیران عامل باشگاه‌ها گفت: باشگاه‌ها از تمامی مربیان شاغل در لیگ دسته اول برای فعالیت در این لیگ و در فصل آتی، پیش از عقد قرارداد باید از سازمان لیگ به دلیل تائید صلاحیت فردی ایشان، استعلام بگیرند. همچنین هر باشگاهی که پیش از آغاز فصل بودجه خود را اعلام نکند، امکان حضور در مسابقات لیگ دسته اول را نخواهد داشت.

تاج در پایان گفت: در اولین نشست هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر که با اعضای آن خواهیم داشت برنامه یک ساله این لیگ را تدوین و پس از تائید هیئت رئیسه به تصویب اعضا خواهیم رساند و اجرایی خواهیم کرد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ