باشگاه استقلال ۲۰ درصد از بودجه سال آینده را کم کرد

۱۹م آذر ،

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای اقتصاد مقاومتی؛

باشگاه فرهنگی _ورزشی استقلال ایران در بیانیه ای از کاهش ۲۰ درصد از بودجه سال آینده در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از پایگاه اینترنتی رسمی باشگاه استقلال،این باشگاه در بیانیه ای از کاهش ۲۰ درصد از بودجه سال آینده در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

در این بیانیه آمده است :

در راستای امتثال اوامر راهبردی و استراتژیک مقام معظم رهبری و در چهارچوب مقابله با هجمه بی وقفه دشمنان قسم خورده ایران، این سرزمین پاک الهی، باشگاه استقلال به منظور به کار بستن اصول اقتصاد مقاومتی، که تنها راهکار موثر، برای گذر از ترفندها و تهدیدها و تحریم های همه جانبه بدخواهان ملت سرافراز ایران است، با حفظ اصلی ترین اصول و اهداف بلند خود، جهت تشکیل یک مجموعه مقتدرتر و یک تیم برخوردار از تمام وجوه مطلوب و موردنظر که دارنده تمام ویژگیهای دلخواه هواداران میلیونی استقلال باشد، بودجه سال آینده خود را با ۲۰ درصد کاهش نسبت به سال جاری تنظیم و کاربردی خواهد کرد.

باشگاه استقلال یقین دارد که ملت بزرگ ایران در این پیکار و این نبرد هم پیروز و سربلند خواهد بود و حیله های پنهان و آشکار دشمنان قسم خورده عزت و شرف این مرز و بوم به خود آنان برخواهد گشت که این وعده الهی است.

بر اساس این گزارش، باشگاه استقلال در نصب العین قرار دادن فرامین آینده نگرانه مقام معظم رهبری بدون ذره ای تردید در صف مقدم ولایت پذیران است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن