باشگاه سایپا باید به سمت خودکفایی و درآمدزایی حرکت کند

۳۰م دیماه ،

باشگاه سایپا باید به سمت خودکفایی و درآمدزایی حرکت کند

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و تازه شرکت فرهنگی و ورزشی سایپا با حضور معاون مالی و اقتصادی و تعدادی از مدیران گروه خودروسازی سایپا در محل این شرکت برگزار گردید.

به نقل از سایپانیوز، در این مراسم حسن امیری معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا گفت: صنایع کشور خصوصاً صنعت خودرو، این روزها در شرایط ویژه ای به سر می برد و اقتصاد کشور در حال پوست اندازی و گزار از یک مرحله به مرحله دیگر می باشد که در این وضعیت اتفاقات تازهی رخ خواهد داد.
وی افزود: اگر صنایع بتوانند خود را با این شرایط وفق بدهند، مطمئناً آینده خوبی خواهند داشت و اگر نتوانند دچار مشکلات اساسی می شوند و صنعت خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست.
امیری تصریح کرد: در شرایط بحران حرف اول را روحیه مثبت می زند و روحیه بخشی در این شرایط می تواند به عبور از بحران کمک شایان داشته باشد که شرکت فرهنگی ورزشی سایپا می تواند در کنار کارهای ورزشی با فعالیت های فرهنگی در راستای تزریق روحیه مثبت به سیستم کمک های فراوانی نماید.
معاون مالی و اقتصادی گروه خودروسازی سایپا در ادامه با اشاره به تأثیر اعتماد به نفس در امور گفت: باید در تمام شرایط حس اعتماد به نفس در امور گفت: باید در تمام شرایط حس اعتماد به نفس در کار را تقویت کنیم چون این حس که ما می توانیم به جلو قدم برداریم در ما تقویت شود مطمئناً مشکلات را یک به یک حل خواهیم کرد.
وی افزود: جا دارد از زحمات ۹ ماهه  جناب آقای حیدری که در شرایط سخت اقتصادی توانستند با مدیریت خود بسیاری از مشکلات را مرتفع نمایند تشکر کنم و حال که با توجه به خواست ایشان به جهت مشکلات شخصی نتوانستیم در شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در خدمت ایشان باشیم امیدواریم در جای دیگر در گروه از خدمات این برادر مخلص استفاده نماییم.
امیری در ادامه تصریح کرد: باشگاه سایپا باید به سمت خودکفایی و درآمدزایی حرکت کند و از تمام پتانسیل ها به نحو احسن استفاده نماید و با برنامه ریزی دقیق درآمدزایی را توسعه دهد تا در یک افق مشخص به خودکفایی دست یابد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم خلیل سپهر سبحانی به عنوان مدیر عامل تازه شرکت فرهنگی ورزشی سایپا معرفی و از زحمات پرویز حیدری مدیر عامل سابق این شرکت تقدیر و تشکر شد.

پنجشنبه ۵ بهمن   ۱۳:۴۳

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *