باشگاه مخاطبان راديو فصلي خدمات ويژه اي براي مخاطبان هميشگي خود دارد

5 مهر 1391 – 03:36:00 ب.ظ

نظرات شماارسال به دیگرانچاپ بدون عکسچاپ با عکس
نظرات شماارسال به دیگرانچاپ بدون عکسچاپ با عکس
بزرگنمایی:  

باشگاه مخاطبان رادیو فصلی با هدف برقراری ارتباط دو سویه، و با استفاده از ایده ها و نظرات مخاطبان از اول مهر ماه همزمان با افتتاح رادیو مهر  به بهره برداری رسید .
به گزارش خبرگزاری ممتاز، باشگاه مخاطبان این رادیو  تلاش می کند  از طریق عضویت در این باشگاه ظرفیت وتوانایی های مخاطبان  خود را شناسایی کرده و در امور مختلف  از آن بهره  کافی ببرد .
باشگاه مخاطبان رادیو فصلی با بهره گیری از ظرفیت های خود خدماتی  را برای مخاطبان خودفراهم می آورد که از آن جمله می توان به  عضو گیری، تشکیل جامع مخاطب فعال ، ” امتیاز دهی به مخاطبان بر اساس فعالیت های آنها در رادیو فصلی اعم از شرکت در مسابقات وهمراهی با برنامه ها از طریق تماس های تلفنی ،تلفن گویا و پیامک ها ” دریافت فایل های صوتی و تصویری جهت برنامه سازی و مشارکت مخاطبان در تولید برنامه ، دعوت از مخاطبان عضو جهت شرکت در مسابقه ، برگزاری تور های آشنایی با روال برنامه سازی و دیدار حضوری با برنامه سازان و مجریان برتر ، آزمون گویندگی و تست
صدا ، ارایه کارت عضویت در باشگاه و بهره برداری اعضا از خدمات متنوع و مستمر ویژه مخاطبان رادیو فصلی در نظر گرفته است .
همچنین علاقه مندان با عضویت دراین  باشگاه می توانند  با ارائه ایده و نظرهای خود در موضوعات مختلف ، با کسب امتیازات بیشتر وخدمات ویژه رادیو فصلی ازجمله دریافت بسته های متنوع متناسب با خدمات این رادیو  ، ارائه تسهیلات و تخفیف استفاده از خدمات اسپانسر های رادیو فصلی ، دریافت کارت عضویت جهت بهره برداری ازتسهیلات  ،ارایه کارت شارژکتاب های گویا  ، امکان شرکت در مسابقات حضوری، بازدید از مراحل ضبط برنامه ،ارتباط مستقیم با عوامل برنامه ساز و مجریان رادیو فصلی فراهم شده است .
یاد آور می شود به منظور قدر دانی از حضور همیشگی و دائمی شنوندگان رادیو فصلی  به افرادی که در طول این 3 ماه با ارسال پیامک همراه ما بودند به قید قرعه با کسب 2000 امتیاز  کمک هزینه ی عمره مفرده و کسب 1200 امتیاز  کمک هزینه ی  کربلای معلی به مخاطبان فعال و همیشگی این رادیو  اهدا می شود  .
علاقه‌مندان مي‌توانند با مراجعه به سايت راديوفصلی  به نشاني http://1055.irib.ir مراجعه و از امکانات این باشگاه استفاده لازم را ببرند.
این رادیو از 6 تا 10 صبح در بخش صبحگاهی  و 16 تا 20 نیز برنامه عصرگاهی را به روی آنتن می برد . در واقع این شبکه از ساعت 10 صبح تا 16 بعد از ظهر هابر روی  موج5/105 قابل دریافت و شنیدن است  .

کد خبر: 20120926153600897


خبرگزاری آریا

تا این لحظه 1نظر ثبت شده
  1. نظری گفت:

    با سلام
    لطفا جهت تست صدای گویندگی به صورت حضوری راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

نظرتان را در مورد مطلب باشگاه مخاطبان راديو فصلي خدمات ويژه اي براي مخاطبان هميشگي خود دارد بنویسید