باغ وحش کاموایی +عکس

قلاب بافی از جمله هنرهای نام آشنا برای ماست چرا که اکثر خانم های خانه دار و مادرها این هنر را بلد هستند و لباس ها و وسایل قشنگی را به کمک ٱن درست می کنند.

به گزارش گروه خواندنی هایممتازنیوز، قلاب بافی از جمله کارهایی است که به حوصله و دقت بسیار زیادی نیاز دارد و همچنین به چشم ها نیز فشار زیادی وارد می کند اما در پایان تمام شدن بافت، یک حس پیروزی خوب را به فرد القا می کند.

این هنر می تواند گاهی باعث شگفتی و همچنین به دست آوردن رکورد خاصی شود و این دقیقا همان کاری است که “Shauna Richardson” انجام داده است.

این خانم ۴۴ ساله اهل انگلستان است و قلاب بافی را با هدف ایجاد یک باغ وحش از حیوانات قلاب بافی شده بود آغاز کرد و در این راه نیز سختی های زیادی را تحمل کرده است.

اومی گوید بافتن حیوانات در اندازه های واقعی واقعا به صبر و حوصله بسیار زیادی نیاز دارد چرا که ممکن است چندین ماه طول بکشد تا یک حیوان کامل شود.

او همچنین در ادامه افزود: من کار خودم را با بافت یک فیل آغاز کردم و بعد از آن شیر، میمون و غزال را به پایان رساندم و همه آن ها در اندازه های واقعی وجود دارند.

او می گوید طرح های این حیوانات بسیار ساده است چرا که آن ها را در هرکجای این دنیا میتوانید ببینید و تنها با کمی دقت الگوهای بافت ان ها به وجود می آید. او همچنین در انتها آورده است که این حیوانات بسیار گران هستند و قصد فروش آن ها را ندارد.


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ