بانک‌پاسارگاد؛ سپرده حامی تیم ملی فوتبال

گردآوری توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز

بینا: انک‌پاسارگاد در ادامه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران، “سپرده حامی تیم ملی فوتبال ایران” را ارایه می‌دهد.

به گزارش‌بینا به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و حمایت از تیم ملی فوتبال ایران، “سپرده حامی تیم ملی فوتبال ایران” را جهت تسهیل حمایت مالی هم‌میهنان گرامی از تیم ملی کشورمان، افتتاح می‌کند.

  بر اساس این خبر، مشتریان عزیز با افتتاح یک سپرده کوتاه‌مدت، این اختیار را تا پایان سال به بانک می‌دهند که حداقل ۵۰%  از سود متعلق به سپرده ایشان به‌صورت خودکار به حساب حمایت از تیم ملی فوتبال ایران واریز شود.

“سپرده کوتاه‌مدت حامی تیم ملی فوتبال ایران” با نرخ ۵% بیشتر از سود سپرده‌های کوتاه‌مدت عادی افتتاح می‌گردد که این میزان از سود به هزینه بانک  به حساب  حمایت از تیم‌ملی  فوتبال ایران  واریزمی‌شود.

 بانک پاسارگاد جهت ایجاد انگیزه بیشتر به منظور  مشارکت هموطنان عزیز در این طرح ملی امتیازاتی به شرح زیر را نیز  برای حساب مذکور در نظر گرفته‌است:

۱-  عضویت کلیه سپرده‌گذاران در کانون هواداران حامی تیم‌ملی فوتبال ایران.

۲-  شرکت در قرعه‌کشی۳ عدد توپ طلا هرکدام به‌وزن یک‌کیلوگرم‌ با کسب‌امتیاز هریکصدهزارریال یک امتیاز در هر روز.

    هم‌میهنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز اطلا‌ع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۸۲۸۹ و یا با سیستم بازخورد بر روی پایگاه اینترنتی بانک به آدرس www.bpi.irارتباط برقرار کنند.


شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ