بانک صادرات ایران در تعداد تراکنش های سامانه سپهر رکورد زد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

مشتریان این بانک در خردادماه سال جاری به طورمیانگین روزانه حدود ۱۵ میلیون تراکنش‌های از طریق سیستم سپهر و در مجموع ۴۷۰ میلیون تراکنش موفق مالی انجام دادند. این میزان رشد تراکنش ها نمایانگر استقبال مشتریان از خدمات این بانک می‌باشد

خبراقتصادی: تعداد کل تراکنش‌های سامانه سپهر بانک صادرات ایران در طی خرداد ماه سال جاری  از ۴۷۰ میلیون تراکنش گذشت.

 به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان این بانک در خردادماه سال جاری به طورمیانگین روزانه حدود ۱۵ میلیون تراکنش‌های از طریق سیستم سپهر و در مجموع  ۴۷۰ میلیون تراکنش موفق مالی انجام دادند. این میزان رشد تراکنش ها نمایانگر استقبال مشتریان از خدمات این بانک می‌باشد.

براساس این گزارش بانک صادرات ایران در راستای همسویی با بانکداری نوین، جلب رضایت و تامین رفاه و آسایش مشتریان و همچنین صرفه‌جویی دروقت و هزینه‌ هموطنان از سال ۷۹ نسبت به نصب و راه اندازی سیستم پردازش هوشمند رایانه‌ای (سپهر) درشعب خود اقدام نموده است.

 با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت وامنیت بالای سیستم سپهر استقبال مردم از این سیستم زیاد بوده به طوری که تا پایان خردادماه سال ۹۲ بیش از ۴۹ میلیون حساب الکترونیکی توسط هموطنان درشعب این بانک افتتاح شده است.

گفتنی است سیستم سپهر این بانک، درسال قبل به طور میانگین بیش از ۱۴ میلیون تراکنش در روز انجام داد و همچنین ۳۹۶۰ دستگاه خودپرداز این بانک نیز در روز ۲میلیون و ۲۰۰هزار تراکنش مشتریان این بانک و دارندگان کارت بانکهای عضو شتاب را انجام می‌دهند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ