“بانک مرکزی” آماده دریافت تخلفات مربوط به توزیع اسکناس نو است

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

اسکناس نو به اندازه کافی توسط بانک مرکزی تهیه و در اختیار شعب منتخب بانک‌ها قرار داده می‌شود و مردم نگران توزیع اسکناس نو نباشند.

قیاسوند مدیرکل نشر ریالی بانک مرکزی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، گفت: با توجه به بحث تأمین اسکناس نو برای روزهای پایانی سال اقدامات لازم در این رابطه توسط بانک مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شده و این بانک هیچ مشکلی برای تأمین اسکناس نو ندارد.
 
وی تصریح  کرد:‌ بازرسانان بانک مرکزی همواره در حال بازرسی از شعب منتخب بانک‌ها به منظور تأمین اسکناس نو مورد نیاز مردم می باشند.
 
قیاسوند ادامه داد: مردم در صورت ملاحظه تخلف می‌توانند مراتب را به روابط عمومی بانک مرکزی گزارش ممتاز به نقل از داده تا در اسرع وقت بازرسان بانک مرکزی با مراجعه به شعبه مربوطه اقدامات لازم را به منظور رسیدگی به نحوه تأمین اسکناس نو مورد نیاز مردم به مرحله اجرا بگذارند.
 
وی در رابطه با این موضوع که آیا سقفی برای پرداخت اسکناس نو به مردم از سوی بانک مرکزی در نظر گرفته شده است یا خیر گفت: در این رابطه سقفی در نظر گرفته نشده اما از مردم می‌خواهیم که مراعات سایر هموطنان خود را برای دریافت اسکناس نو از طریق شعب منتخب بانک‌ها مدنظر قرار دهند تا در روزهای پایانی سال شاهد دریافت حجم بالای اسکناس نو توسط تعدادی معدود از شعب منتخب بانک‌ها نباشیم.
 
وی در پایان تأکید کرد: توزیع اسکناس نو در تهران از فردا از طریق شعب منتخب بانک‌ها آغاز می‌شود.
 
انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ