بانک مرکزی امکان دریافت برابری درآمد اشخاص به دلار و یورو را فراهم کرد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

بانک مرکزی در نامه‌ای به قوه قضائیه اعلام کرد: امکان تبدیل درآمد ماهیانه و یا سالیانه اشخاص به دلار، یورو و سایر ارزها فراهم شد.

خبراقتصادی:مهر نوشت: بانک مرکزی اعلام کرد: امکان دریافت برابری ارزها در مقابل ریال ایران از طریق پایگاه اینترنتی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای عموم مردم فراهم شد.

این بانک در نامه ای به معاونت حقوقی قوه قضائیه اعلام کرد: با توجه به صدور نامه های مربوط به تبدیل درآمد ماهیانه یا سالانه اشخاص به دلار، یورو و یا سایر ارزها، بانک مرکزی تمهیداتی را در پایگاه اینترنتی خود فراهم آورده تا از طریق آن برابری ارزها و تبدیل منابع ریالی مربوط به دانشجویان مشغول به تحصیل در خارج از کشور از جمله ایتالیا و درآمد سرپرست خانواده و همچنین مبلغ اجاره بها و یا مانده حساب اشخاص حقیقی امکانپذیر شود.

در ادامه این نامه آمده است: لذا شایسته است از ابتدای اردیبهشت سال دفاتر دارالترجمه رسمی با مراجعه به پایگاه بانک مرکزی به نشانی WWW.CBI.IR که روزانه از ساعت ۹ بامداد به روز شده و تا پایان روز ثابت می ماند برابری ارزها در مقابل ریال ایران را دریافت و جهت تبدیل معادل ارزی ملاک محاسبه قرار دهند.

همچنین در پایان نامه تاکید شده است: انجام امور به شرح فوق سبب می گردد تراکم مکاتبات به سوی این بانک کاهش یافته و همچنین از اتلاف وقت ارباب رجوع جلوگیری به عمل می آید.

علی ایحال در صورت بروز هرگونه ابهامی این بانک آمادگی دارد همکاری لازم را معمول نمایند.


khabareghtesadi.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ