بانک ملت ۲۰ میلیون مشتری دارد

۲۲خردادماه،

بینا- بانک ملت یکی از معتبر ترین بانک های کشور است که نزدیک به ۲۰ میلیون مشتری دارد که با ارائه محصولات متنوع می توان به نقطه مطلوبی در صنعت بانک و بیمه بیمه کشور رسید .

به گزارش بنکر (Banker)، دکتر دیواندری مدیر عامل بانک ملت در خصوص برنامه استراتژیک تدوین شده به بیان نکات مهمی پرداخت . وی با ابراز خرسندی از برنامه تدوین شده اظهار داشت : یکی از اثرگذارترین راهکارهای موفقیت برای شرکت های بزرگ دنیا ، تدوین برنامه استراتژیک است.
وی در خصوص همکاری های بانک و بیمه اظهار داشت: در ساختار سازمانی بانک ملت نیز برنامه استراتژیکی در حال اجراست که جهت همکاری های موفقیت آمیز بانک-بیمه ای حتما در آینده هماهنگی هایی میان این دو شرکت در برنامه های استراتژیکشان صورت خواهد پذیرفت .همچنین حلقه مفقوده صنعت بیمه کشور حرکت به سمت بیمه های زندگی است که یکی از مزیت های در کنار بانک بودن این است که می توان از خدمات بانک-بیمه  به سود هر دو شرکت بهره برد .
دیواندری خاطر نشان کرد: بانک ملت یکی از معتبر ترین بانک های کشور است که نزدیک به ۲۰ میلیون مشتری  دارد.
به گفته وی در بانک ملت با پیاده سازی بانکداری جامع که مبنای آن تقسیم بندی مشتریان به حوزه های مختلف است  بخشی نیز برای فعالیت های بیمه ای در نظر گرفته شده است .و انتظار داریم نتایج مثبت فعالیت های بانک- بیمه ای را به زودی ملاحظه کنیم .
مدیر عامل بانک ملت در پایان با توجه به اهمیت استقرار زیر ساخت های مجازی و IT گفت : یکی از راه های موفقیت فعالیت های مشترک بانک- بیمه ای ، استقرار زیر ساخت های فناوری اطلاعات است .بانک ها و بیمه ها یکی از مهم ترین اعتباراتشان در سطح جهان  ایجاد زیر ساخت های نرم افزار های به روز  و  جامع (IT) است که جرقه آن در برای این شرکت برنامه استراتژیک که امروز رونمایی شد دیده شده است و مایه افتخار است زیرا بخشی از سرمایه سازمانی هر شرکت ساختارهای  (IT)  آن است.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *