خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

بانک مهراقتصاد به شتاب وصل شد – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۱۶م آبان ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: یک نظر
منتشر شده در مجموعه: اقتصادي
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

بانک مهراقتصاد به شتاب وصل شد

به اشتراک بگذارید

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل از بینا در تاریخ سهشنبه ۱۶آبان۹۱،

بینا- رئیس مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد، از امکان انتقال وجه اینترنتی از همهی حساب‏های بانکی عضو شتاب به حساب‏های این بانک از درگاه بانک ملت خبر داد.
به گزارش تفسیری بینا، سید مهدی حسینی رئیس مرکز فن آوری اطلاعات و ارتباطات – در این رابطه گفت: تا پیش از تبدیل نهایی موسسه به بانک و پیوستن به شبکه شتاب و به منظور ارج نهادن و پاسخگویی به نیاز مشتریان، انتقال اینترنتی وجه از حساب‏های بانکی عضو شتاب به حساب‏های بانک مهر اقتصاد از طریق وب پایگاه اینترنتی مجموعه مهر (WWW.MEBANK.IR) امکان پذیر شد.
حسینی، انتقال الکترونیک وجوه به جای حمل فیزیکی آن را از مزایای این طرح عنوان نمود و افزود: این روش سبب افزایش امنیت در عملیات انتقال وجه، جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان و کاهش ترافیک تراکنش‏های مالی شعب می گردد که پس از طرح‏های پرداخت الکترونیکی اقساط از طریق ATM ، اینترنت بانک و سایر خدمات بانکداری الکترونیک بانک مهر اقتصاد راه اندازی شده است.
وی در پایان یادآور شد: تا پیش از نهایی شدن تبدیل مؤسسه به بانک مهر اقتصاد، خدمات مشتری‏مدارانه‏ این مجموعه سبب می گردد که مزیت رقابتی در برابر سایر بانک‏ها، حفظ شود.

RSS

نظرات
تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. فرزاد می‌گه:

    من تازه تو این بانک مهر اقتصاد حساب باز کردم نمی دونم به شتاب وصله یا نه

نظرتان را در مورد مطلب بانک مهراقتصاد به شتاب وصل شد بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس