با حکم وزیر ارشاد، سعید اوحدی به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب شد

گردآوری توسط گروه خبرها ممتازنیوز

صفحه اصلی » اجتماعی , فرهنگی و هنری , مطالب برگزیده پایگاه اینترنتی » با حکم وزیر ارشاد، سعید اوحدی به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب شد

سعید اوحدی

با حکم وزیر ارشاد، سعید اوحدی، معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت شد علی جنتی , وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی سعید اوحدی را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب کرد.
به گزارش ایران ویج به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، متن حکم علی جنتی به شرح زیر است: نظر به سوابق علمی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در حوزه حج و زیارت و گردشگری به سبب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت منصوب می شوید.

امید می رود با استعانت از خداوند متعال و هماهنگی کاری با نماینده محترم ولی فقیه در آن سازمان و بهره گیری از کلیه نیروهای کارآمد و با تجربه در جهت تقویت و گسترش امور حج و زیارت , بهره گیری بهینه از امکانات مالی سازمان و ارائه خدمات خالصانه به حجاج ، معتمرین و زائران عتبات مقدسه موفق و موید باشید.

ضمنا مراسم تودیع و معارفه معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت فردا سه شنبه (۹۲/۰۶/۰۵) ساعت ۱۱:۳۰ در سالن آمفی تئاتر سازمان حج و زیارت با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.


» مطالب برگزیده پایگاه اینترنتی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ