با سیمکارت ایرانسل؛ صدای خود را پیامک کنید

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

از دیگر قابلیت‌های سرویس پیامک صوتی می‌توان به ارسال سریع پیامک صوتی با استفاده از شماره‌گیری شماره مورد نظر به همراه کد ۷۱۹ اشاره کرد.
 
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری تلفن گویای ۷۱۹ برای دوستان ایرانسلی و غیرایرانسلی خود پیامک صوتی ارسال کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، این دسته از مشترکین می‌توانند از روش «تماس خودکار» استفاده کنند که در این حالت، سیستم با مشترک مورد نظر تماس گرفته و پیام تماس گیرنده را پخش می کند.
 
همچنین در روش پیامکی، مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از این که پیامک صوتی دارد، مطلع شده و می‌تواند از طریق تماس با سیستم، پیامک صوتی خود را بشنود. مشترکین ایرانسلی می‌توانند برای شنیدن پیام‌های تازه خود با صرف هزینه معادل نرخ مکالمه داخل شبکه، از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام‌های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ استفاده کنند.
 
از دیگر قابلیت‌های سرویس پیامک صوتی می‌توان به ارسال سریع پیامک صوتی با استفاده از شماره‌گیری شماره مورد نظر به همراه کد ۷۱۹ اشاره کرد.
 
همچنین امکان زمان‌بندی ارسال یک پیامک صوتی در روز و ساعت مشخص و نیز ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک هم وجود دارد که هزینه ارسال هر پیامک صوتی برای ارسال به مشترکین ایرانسلی تنها ۶۲۰ ریال و برای ارسال به مشترکین غیر ایرانسلی ۸۵۲ ریال است.
 
تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل می‌توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی و نیز مشترکین اپراتورهای دیگر پیام بفرستند و نیز مشترکین از طریق خطوط سایر اپراتورها و حتی خط تلفن ثابت می‌توانند با شماره‌گیری شماره۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ از طریق اشتراک یک خط ایرانسل پیام ارسال کرده و یا پیام‌های خط ایرانسل خود را بررسی کنند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ