با فلش کارت یادگیری و حفظ کردن لغات انگلیسی را آسان کنید

۳۱فروردین۱۳،

Mnemosyne 2.2 شما برائ به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سؤالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی, از چه روشی استفاده می کنید؟ از هر روشی که استفاده می کنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برائ یادگیری این گونه موارد است و نرم افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است.

طریقه ی کار در این نرم افزار بدین گونه است که شما به ازای هر سوال, یک جواب به آن اضافه می کنید و با توجه به سختی و آسانی آن سؤال و توانایی شما در پاسخ دادن به آن یک شماره به آن اختصاص می دهید. هر بار که سؤالی را جواب دادید یک شماره به آن اضافه می گردد و در انتها, تنها سوالهایی که در پاسخ دادن به آن ها مشکل داشته اید در قسمت شماره های پایین باقی می مانند. بدین طریق شما براحتی می توانید به اهداف آموزشی خود برسید.

شما برائ به خاطر سپردن و یا حفظ نمودن سؤالات درسی و یا یادگیری لغات یک زبان خارجی مانند انگلیسی, از چه روشی استفاده می کنید؟ از هر روشی که استفاده می کنید باید بدانید که استفاده از فلش کارت ها یکی از بهترین روشها برائ یادگیری این گونه موارد است و نرم افزار Mnemosyne با امکانات فراوان به همین منظور ساخته شده است.

برای دانلود کلیک کنید


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ