با قهرمانی برخورد نکنند به فیفا شکایت می‌کنیم

۶ م دیماه ،

قباد نگین تاجی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب که با توجه به اینکه کارشناسان فوتبال اعلام کردند پنالتی شهرداری یاسوج درست بود و داور نباید دستور تکرار می‌داد، افزود: در بازی ما برابر ذوب آهن حق تیم شهرداری یاسوج پایمال شد و به دلیل ناداوری لطمه جبران ناپذیر و صدمات روحی و روانی به تیم‌مان وارد آمد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری یاسوج بیان کرد: از محسن قهرمانی، داور بازی به دلیل اینکه دستور تکرار پنالتی تیم شهرداری را داد و برخوردش با بازیکنان ما درست نبود و مرتب به بازیکنان ما می‌گفت اگر حرکتی انجام دهید، اخراج می‌شوید شکایت کردیم. مشخص بود که آقای قهرمانی از همان ابتدا قصد داشت با تیم ما برخورد کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم که فدراسیون فوتبال روزی به این فکر بیفتد که تیم‌های شهرستانی نیز جایگاهی در فوتبال کشور دارند و فوتبال کشور تنها تیم‌های تهرانی نیستند.

نگین تاجی تاکید کرد:اگر فدراسیون با آقای قهرمانی برخورد نکند ، فیلم بازی شهرداری یاسوج با ذوب آهن اصفهان را به فیفا می فرستیم و شکایت خواهیم کرد.

نگین تاجی اضافه کرد: البته ما می دانیم اجازه نمی دادند که تیم شهرداری یاسوج بالا برود اما توقع نداشتیم در این مرحله از جام حذفی ، حذف شویم و کنار برویم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ