باکیفیت ترین خودرو داخلی در سال ۹۶ چه قیمتی دارند؟

در تیر ماه سال ۹۶ مزدا ۳ ۱۲۳ میلیون تومانی بهمن موتور و سوزوکی گرند ویتارا ۱۴۰ میلیونی ایران خودرو عنوان باکیفیت ترین خودرو داخلی را از آن خود کردند.

باکیفیت ترین خودرو داخلی

پس از این خودروها، سوزوکی ویتارا، کیا سراتو، تیگو ۵، خانواده پژو ۲۰۶ و خانواده تندر ۹۰ به طور مشترک جایگاه دوم را از آن خود کردند.

باکیفیت ترین خودرو داخلی

در دی ماه امسال طبق عادت همیشه قعر جدول رده بندی کیفی به خودروهای سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱، تیبا، تیبا هاچ‌بک، ام‌وی‌ام S ۱۱۰، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، لیفان X۶۰ و ام‌وی‌ام ۵۵۰ که با یک ستاره در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند رسیده تا بازهم این خودروها عنوان بی‌ کیفیت‌ ترین خودروهای داخلی را یدک بکشند.

باکیفیت ترین خودرو داخلی

در این رده‌بندی که از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ارائه شده و مربوط به باکیفیت ترین خودرو داخلی است، خودروهای تولید یا مونتاژ داخل مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و از ۵ ستاره به آنها امتیاز داده شده است.
طبق معمول رتبه‌بندی‌های قبلی، این ماه نیز سطح کیفی خودروهای تولیدی در ۹ معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ مورد ارزیابی قرار گرفته و خودروهای مورد نظر، بر اساس مجموع نمرات منفی به دست آمده رتبه‌بندی شده‌اند.

نظرتان را در مورد مطلب باکیفیت ترین خودرو داخلی در سال ۹۶ چه قیمتی دارند؟ بنویسید